Vitor Hugo defteri kapandı

Beşiktaş’ın büyük umutlarla beklediği Brezilyalı stoper konusunda Fiorentina çark etti. Palmeiras’ın 5.5 milyon euro teklif etmesi üzerine İtalyanlar, siyah-beyazlılara verme konusunda geri adım attı.

Vitor Hugo defteri kapandı

Stoper mevkisine yapılacak takviye için geçtiğimiz günlerde Vitor Hugo ile prensip anlaşmasına varan Beşiktaş Yönetimi, Palmeiras Kulübü’nün araya girmesiyle sıkıntıya düştü.


Fiorentina ile bu oyuncuyu kiralama konusunda el sıkışan yönetim, transferi kesinleştiremeyince bugün için zor durum yaşadı. Sportif direktör Ali Naibi tarafından yürütülen operasyon sırasında Palmeiras’ın devreye girmesi, hesapların şaşmasına neden oldu. Brezilya kulübünün bonservisi için 5.5 milyon euro önermesi karşısında Fiorentina da geri adım attı.


Beşiktaş, Fiorentina’nın fikir değiştirmesi karşısında oyuncuyla yaptığı anlaşmaya güvendi ancak bu da, transferin siyah-beyazlılar lehine dönmesine yeterli olmadı. Vitor Hugo kariyerini Avrupa’da devam ettirmek istese de, ailesinin Brezilya’ya geri dönme isteği, Beşiktaş’ın işini bozdu.


İtalyan kulübü ile 31 Mayıs 2022’ye kadar sözleşmesi bulunan Hugo, geçen sezon 30 maçta görev aldı ve 1 asist yaptı.

La Masia'da harika goller!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber