Yabancı değil Sergen Yalçın

Siyah-beyazlıların, Sergen Yalçın için başlatılan girişimleri gizli bir şekilde sürdürdüğü belirlendi. Başarılı çalıştırıcıyı önümüzdeki sezon Beşiktaş’ın başına getirmeyi planlayan Başkan Fikret Orman’ın, FEDA dönemindeki gibi elini taşın altına sokabilecek bir teknik adamla anlaşmak istediği ifade edildi.

Yabancı değil Sergen Yalçın

SERDAR SARIDAĞ

Şenol Güneş’in 4 yılın ardından yeni sezonda A Milli Takım’ın başına geçecek olması nedeniyle şimdiden yeni teknik adam arayışına başlayan Beşiktaş Yönetimi, Guti Hernandez’in yanı sıra Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın için de çalışmalarını gizli bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Güneş’in olası ayrılığı sonrası göreve getirilmesi planlanan Guti’nin performansını yakından takip edecek olan siyah-beyazlılar, yeni sezon teknik adam planlamasının içerisine Sergen Yalçın’ı da dahil etti.

Aytemiz Alanyaspor’daki görevi devam ettiği için etik olarak Sergen Yalçın ile henüz resmi temas kurmayan yönetim, Guti ile Yalçın’ın şansını eşit olarak görüyor. Erzurumspor’dan ayrılan ve tribünlerin sevdiği Mehmet Özdilek ismini de olası teknik adamlar içerisinde tutan Beşiktaş Yönetimi, Mayıs ayındaki başkanlık seçimi nedeniyle, bir dahaki sezonun hocası konusunda fazla acele etmeyecek.

Şenol Güneş ayrılsa bile bir sene daha sözleşmesi bulunan Guti ile bu sezonu tamamlayacak olan Başkan Fikret Orman, yeniden göreve seçilmesi halinde uzun dönem çalışacağı teknik adamın ismini yeni yönetim kurulu ile birlikte netleştirecek.

Siyah-beyazlı kulüpten sızan haberlere göre Başkan Orman’ın, mali alanda daralma nedeniyle tıpkı FEDA dönemindeki gibi elini taşın altına sokabilecek bir teknik adamla yola çıkacağı bildirildi. Sergen Yalçın ve Mehmet Özdilek’in bu tanıma çok uygun oldukları da kaydedildi.

Jelena Karleusa yine rahat durmadı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber