"Yabancı hoca arıyoruz"

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, teknik direktör konusundaki arayışlarını yabancıdan yana kullanacaklarını açıkladı.

"Yabancı hoca arıyoruz"

Takımının 3'üncü Lig ekibi Kayseri Şekerspor'u 5-0 yendiği özel maçı izleyen Başkan Recep Mamur, görevini bırakarak Kasımpaşa'yla anlaşan Şota Arveladze'ye bazı kesimlerin tahammül edemediğini, sabır gösteremediğini belirtirken şöyle dedi:

"PANİK İÇİNDE DEĞİLİZ"


"Şota'nın gidişine, çok üzüldüğümü söyleyebilirim. 'Kayserispor'un vizyonu ve misyonu ile hedefleri belli. Kayserispor'un başına getireceğimiz teknik adamda aradığımız özellikler var. O nedenle şu andaki arayışımızı yabancı bir teknik adamdan yana kullanacağız. Kayserispor olarak şu anda puan cetvelinde bulunduğumuz yer kimseye yanıltmasın. Gerek kadromuzdaki oyuncularımız, gerekse alt yapımız, geleceğe dair hedeflerimiz açısından iyi bir kulübüz. Aman, ne olursa olsun, takımın başına hemen bir teknik adam getirelim, diye de telaş ve panik içinde değiliz. Şota'nın ayrılmasından sonra bir çok yerli teknik direktörün ismi ortaya atıldı, gündeme getirildi. Bunların çoğu da yakıştırmaydı."

BAĞEVİNDE TOPLANTI


Öte yandan Kayserispor yönetim kurulu, 2'nci Başkan Türker Horoz'un Hacılar İlçesi'ndeki bağevinde kahvaltıda buluştu ve teknik adam konusunu görüştü. Kayserisporlu yöneticiler, toplantıda takımın başına yerli yerine yabancı bir teknik adamın getirilmesi konusunda görüş birliğine vardı.

Felipe Melo İstanbul'da

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber