Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, takımdaki geleceği belirsiz Volkan Demirel ile ilgili konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 90 dakikanın ardından takımdaki geleceği henüz netlik kazanmayan Volkan Demirel'le ilgili konuştu.

Yayıncı kuruluşa demeç veren tecrübeli hoca, "Başkanımız ve yönetimimizle konuştuğumuz bir konu. Konuşma yeri burası değil. Volkan, Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncuydu ama hiçbir zaman kenara atılacak bir şahsiyet değil. Fenerbahçe taraftarı merak etmesin. Bu konudaki işleyiş devam ediyor. Günü geldiğinde net bir şekilde ortaya konacak" dedi.

"İyi futbol sergiledik"

Yanal maçın ardından düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu: "Zorlukları biliyoruz. Çekincelerimizin ne olduğunu, Fenerbahçe'nin beklentisi olan sonucu da iyi biliyoruz. Bugün rakibimizin sorunlarının olduğunu biliyorduk. İstediğimiz sonucu erken aldık. Bir bölümde tutuktuk. Oyuncularımız maçı kazanma arzularını ortaya koydu. Özlediğimiz önemli bir başlangıç yaptık."

Uzun bir aradan sonra Fenerbahçe formasıyla resmi maça çıkan Emre Belözoğlu'na övgüde bulunan Ersun Yanal, şampiyonlukla ilgili gelen soru üzerine, "Zorlukları biliyoruz. Bunun için deneyimliyiz. Bu zorluklarla çarpışacağımız, yarışacağımız uzun bir maratona çıktık. Bu maratonu göğüsleyebiliriz. Birlikte defalarca yaptık, 28 kere yaptık, 29. kez yapmak isteyen bir takımız." açıklamasında bulundu.

 Alper Potuk'un ücretinde indirime gitmesi

Ersun Yanal, yıllık ücretinde yüzde 40 indirime giden futbolcusu Alper Potuk'la ilgili olarak, şunları kaydetti: "Taraftarımız, omuz omuza şampiyonluğa gitmemizdeki en büyük güçtür. Takımını seven bir grupla çalışıyoruz. Bunlardan biri de Alper Potuk. İnanılmaz bir fedakarlıkla bu kulüpten ayrılmak istemediğini söyledi. Futbol tarihinde görülmemiş bir fedakarlıkla kalmak istedi. Biz bunu ona teklif etmedik, kendisi istedi. Bu bizim için oldukça mutluluk vericiydi. Taraftarımızın ciddi şekilde destek ve şefkatine ihtiyacımız var. 12. adamın desteğiyle yürüdüğümüz hedefe daha hızlı koşacağız."

Ersun Yanal, bugün ilk maçına çıkan Zanka'nın iyi bir performans sergilediğini, Serdar Aziz'in yarın çekilecek MR sonucuna göre takımla çalışmaya başlayabileceğini de sözlerine ekledi.

  

 

Yanaldan Volkan Demirel açıklaması

 

 

 

 

 

Callum Chambers ve Matthew Macey'den Ragbi Dünya Kupası kapışması!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber