'Yarına umutla bakıyorum'

Trabzonspor’un başında yeni bir sayfa açan Ersun Yanal, camiaya sevindirici mesajlar yolladı, “Yarına umutla bakıyorum ve iyi olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı

'Yarına umutla bakıyorum'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, sıfırdan kurdukları takımlarının çok iyi seviyeye geleceğini belirtti.

Camiaya seslenen başarılı teknik adam, yarına umutla baktığını belirtti, “Umutlar bir noktaya eriştiğinde karşılıksız kalmasını istemiyorum. Yarına umutla bakıyorum ve iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

Kamp döneminin güzel geçtiğini aktaran Yanal, “Özellikle takımın içinde oyuncuların tutumu, disiplini, ortaya koydukları yaklaşımdan oldukça memnunum. Çok uyumlu bir kamp dönemi geçirdik. Bursaspor ile son hazırlık maçını oynayacağız” diye konuştu.

Transferlerden ve kurulan kadrodan da bahseden tecrübeli hoca, “Trabzonspor’un bugünkü en önemli konusu transferde gerçekçi oyuncularla çalışmak. Onazi, Castillo, Bero ve Ibanez aramıza katıldı. 25 kişilik kadro yapacağız. Kamp sonrası aramızdan ayrılacak oyuncular olacak” yorumunu yaptı.

Bero ve Ibanez açıklandı

Transferin hareketli takımı Trabzonspor, sol bek oyuncusu Luis Ibanez ve orta saha oyuncusu Matus Bero’nun transferi konusunda anlaşma sağlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.
Yapılan açıklamalarda 1.4 milyon euro karşılığında Ibanez’in Kızılyıldız’dan alındığı ve 3 yıllık anlaşma sağlandığı belirtildi. Bero için de Trencin’e 2.5 milyon euro ödendiği ve 4 yıllık anlaşma yapıldığı kaydedildi.

Şenol Güneş: Bu kadar emeğin karşılığında lider olmamız bizi sevindiriyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber