'Yenge'ye Fenerbahçe forması

Galatasaray’ın devre arasında yaptığı bomba transferi Hollandalı Wesley Sneijder’in oyuncu eşi Yolanthe Cabau önceki akşam Beyaz’ın sunduğu "Beyaz Show" programına konuk oldu

'Yenge'ye Fenerbahçe forması

(SERCAN KISMET)

Türkiye’de ilk kez canlı yayına katılan Cabau, “Merhaba, iyi akşamlar. Nasılsınız. Teşekkür ederim” diyerek Türkçe kelimeler söylemesi üzerine stüdyoda alkış koptu. Cabau, stüdyoda alkış kopunca birden gülmeye başladı. Beyaz, “Sürekli böyle güler yüzlü müsün?” sorusuna Cabau, “Genellikle böyleyim. Güler yüzlü olmaya çalışıyorum” dedi. Stüdyoyu tahmin ettiğinden daha büyük bulduğunu söyleyen Cabau, “Stüdyo tahmin ettiğimden çok büyük… Çok kalabalık ve sıcak ortam var. Herkese misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Beyaz’ın çok güzel giyindiğini söylemesi üzerine Cabau Türkçe, “Teşekkür ederim” diyerek gülümsedi.

Rezilliğin daniskası

Cabau, Beyaz’a eşinin giydiği 14 numaralı Yolanthe Cabau isimli Galatasaray forması hediye etti. Beyaz, ise hemen karşılık vererek Cabau’ya Fenerbaçe’nin Brezilyalı efsanesi Alex De Souza formasını takdim etti. Hızını alamayan Beyaz, fair play adına yan yana diktirdiği Galatasaray ve Fenerbahçe formasını Cabau'ya verdi. Cabua, ise centilmenlik örneği göstererek birleştirilerek dikilen Fenerbahçe ve Galatasaray formasını giydi. Cabau, kısa süre formayı üstünden çıkarmadı. Beyaz, Cabau’ya formayı verdikten sonra Cabau’nun elini öpmek istedi. Cabau durumu fark etmeyince ortaya ilginç görüntüler çıktı. Beyaz “ Kamera çekti mi? onu… Biz mi gördük yoksa Türkiye gördü mü? Rezilliğin daniskası.. Eli aldım gidiyor, tutamadımda” diyerek espri yaparak durumu kurtardı


İkimize yetecek galiba

Beyaz, Cabua’ya daha sonra iki hediye daha armağan etti. Yaklaşan sevgililer günü için Beyaz, Sneijder ailesi için büyük bir yastık hediye etti. Yastığı görünce çok şaşıran Cabau, “Güzel. İkimizi yetecek galiba. Çok teşekkür ederim” diyerek yine Türkçe Beyaz’a teşekkür etti. Beyaz ise, bir yastıkta kocasınlar diyerek tercümana, “Hadi bunu nasıl çevireceksin” diyerek espri yaptı. Sevgililer gününde Wesley Sneijder ile birlikte olamayacağını söyleyen Cabau, “Galatasaray maçına gideceğim. Ondan sonra Los Angeles’a hareket edeceğim. O yüzden sevgililer gününde burada olmayacağım” dedi.

Sneijder gelmedi

Wesley Sneijder’in transferinde döneminde kendisinin İstanbul’a gelmek istemediği yönünde çıkan haberlere Cabau, “Kim İstanbul’da yaşamak istemez ki... İstanbul gerçekten harika şehir… Ben kesinlikle İstanbul’a gelmek istiyordum. Wesley Sneijder’in önceki kulübü İnter ile çözmesi gereken sorunları vardı. Onları çözülmesini bekledik” dedi. Cabau, eşnini Wesley Sneijder kuliste olduğunu söylemesi üzerine ise stüdyoda alkış koptu. Beyaz, Sneijder’i stüdyo’ya davet ederek, “Sevgili Sneijder gelseydin, şuraya bir selam verip dönersen hem buradaki seyirciler ve ekran başındakiler görecekler” diyerek kulise anons yaptı. Ama Sneijder, stüdyoya Beyaz’ın anonsuna rağmen gelmedi.

Olumle şeyler duydum

“Gelmeden önce Türkiye’de ki futbol takımlarıyla ilgili neler anlattılar?” sorusuna Cabau, “Çok güzel şeyler duydum. Türkiye’de ki duruma baktığımız zaman gerek ekonomik gerek futbol olarak güzel şeyler olmakta. Sadece olumlu şeyler duydum diyebilirim” diye konuştu. Beyaz, Cabau’ya Sneijder’in nasıl okunduğunu sordu. R harfini söyleyemediği için dili sürşen Beyaz'a takılan Aksum, “Sen hiç söyleyemiyorsun” diyerek espri yaptı. Beyaz, “Bugün kendime sadece Halil Sezai’ye bulaşacağıma söz verdim” diyerek konuyu kapattı.

Yaşanacak en güzel şehir İstanbul

Hollywood'da çektiği filmini anlatan Cabau, “Hollywood'da ki ilk filmim. Geçen sene çekimleri yapıldı. Nisan ayında vizyona girecek. Benim için çok heyecan verici bir projeydi. Mark Wahlberg ile çalıştım” diye konuştu. “Hollanda’da ki ünlülüğü bırakıp sürekli ülke değiştirmek nasıl oluyor?” sorusuna Cabau, “Hollanda’dan ayrılalı yıllar oldu. Önce Wesley ile Real Madrid’e transfer olduğu için İspanya’ya gittik. Daha sonra İnter takımına transfer olduğunda İtalya’ya taşındık. Dolayısıyla ülke değiştirmeye biraz alıştım. Ülke değiştirmek heyecan verici ve yeni insanlar tanıyorsunuz. Bence yaşanacak en güzel şehir İstanbul” dedi.

Türkiye'ye gelmeden önce teklifler başladı

Türkiye’de dizilerde oynamak istediğini söyleyen Cabau, “Çok keyifli insanlar. Kesinlikle birlikte çalışmak isterim. Gördüğüm kadarıyla diziler ve filmler çok başarılı” diye konuştu. “Teklif geldi mi?” sorusuna Cabau, “Aslında Türkiye’ye gelmeden önce teklifler gelmeye başlamıştı” derken araya giren Beyaz, “O zaman yakında Muhteşem Yüzyıl” dizisinde görürüz diyerek karşılık verdi. Nigar Kalfa karakterini canlandıran Filiz Ahmet ise, “Önce benden geçmesi gerekiyor” diyerek espri yaptı. Türk kültürünü yakından tanıyorum “Yurtdışına çıktığı zaman Türkiye ile ilgili neler anlatacaksın?” sorusuna Cabau, “Aslında Hollanda’da Türk arkadaşlarla birlikte büyüdüm. Türk kültürünü yakından tanıyordum. 10 yaşında Ali isminde Türk erkek arkadaşım vardı. ªimdi sabırsızlıkla Türkiye’ye dönmeyi bekleyeceğim” diye konuştu. Cabau’ya Türkiye’yi anlatan Beyaz, “Biz çabuk canı sıkılan ve üzülen fakat hemen tersi ufak şeylerle mutlu olan. Bir başkasının derdini kendine dert eden… Biraz fevri ama fazlasıyla cana yakın. Yurtdışından gelen dünyaca ünlü isimlere haddinden daha fazla cana yakın olabiliyoruz. Havaalanında karşılama töreninde anlamışındır. Bizi sevdiği sürece bunun beş mislisini göreceğinden emin olabilirsin. Çok güzel kadın ve yakışıklı bir erkeğe nazar boncuğu hediye edelim” diyerek büyün bir nazar boncuğu hediye etti.

Fenerbahçe'yi yenmek istiyor

Sosyal sorumluluk projeleri uğraştığını söyleyen Cabau, “Beş sene önce kendi derneğimi kurdum. Küçük yaşta saldırıya ve tecavüze uğrayan kızlara yardım etme amaçlı dernekti. Onlara özel bakım evleri kuruldu. şimdiye kadar binlerce kıza yardım ettik” dedi. “Sneijder ile ilgili evde Türkiye hakkında ne konuşuyorsunuz?” sorusuna Cabau, “Evde birbirimize ‘Seni seviyoruz’ diyoruz” diyerek Türkçe cevap verdi. Daha sonra Wesley Snijder’in mutlu olduğunu söyleyen Cabau, “Wesley burada olmaktan çok mutlu. Bu takımdan oynamaktan çok mutlu... Görmüş olduğumuz sevgi inanılmaz. Başka takımın taraftarıda bizi çok sıcak karşılıyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor” dedi. “Wesley derbi maçını bekliyor mu?” sorusuna Cabau, “Tabii ki Fenerbahçe’yi yenmek istiyor” diyerek gülümsedi. “Wesley’ye Fenerbahçe’yi anlattılar mı?” sorusuna Cabau, “Tabii ki Dirk Kuyt Fenerbahçe’de oynuyor. Fenerbahçe’yi rakip takım olarak biliyorum” diye konuştu.

Cabau, stüdyoyu terk etmeden önce, “şuan stüdyoda ve ekran başında olan herkese çok teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Yeni bir ev arayışına girmiştik. Yeni bir hayat sürecinden geçtik. Bize yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum. Türkçeyi öğreneceğim söz veriyorum. Bir daha ki sefere konuğunuz olduğum zaman tercümanla değil yalnız gelip Türkçe konuşacağım” dedi.

Elbisenin olmayan kısmıyla muhatabım

Beyaz Show'a şarkıcı Linet, giydiği derin yırtmaçlı elbise ile katıldı. Linet'e takılan Beyaz, "Kıyafetin olan kısmı çok güzel" diyerek espri yaptı. Linet'in yanına oturması üzerine aray giren Aksum, "Elbisenin olmayan kısmıyla direk muhatabım. Durumum iyi değil" diyerek güldürdü. Gecede en ilginç detay ise İlker Aksum'un Halil Sezai'ye yardım ettiği ortaya çıktı. Halil Sezai, üniversite yıllarında kendisine para yardımı yapan İlker Aksum'a canlı yayında teşekkür etti. Bu açıklamayı yaptığı için utanan Aksum, "Ne gerek söyleme" diyerek Sezai'ye sitem etti.

Abdurrahim Albayrak Diagne ile böyle şakalaştı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber