Yeşilgiresun'da 2 imza

Yeşilgiresun Belediyespor, Makedon asıllı Türk oyuncu Kristijan Nikolov ve ABD'li David Laury ile birer yıllık sözleşme imzaladı.

Yeşilgiresun'da 2 imza

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Yeşilgiresun Belediyespor, Galatasaray Liv Hospital'dan Makedon asıllı Türk oyuncu Kristijan Nikolov ve Amerikan Kolej Basketbol Ligi (NCAA) ekiplerinden Iona kadrosunda yer alan ABD'li David Laury'yi kadrosuna kattı.

Giresun ekibinin yönetim kurulu üyesi Bülent Yavuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, başantrenör Ahmet Kandemir'in verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Yavuz, bir süredir Kristijan Nikolov ve David Laury ile görüştüklerini dile getirerek, "İki oyuncu da transfer listemizde yer alıyordu. Yaptığımız görüşmede tekliflerimize 'Evet' dediler. Her ikisi ile de birer yıllık sözleşme imzaladık. Kristijan Nikolov'u Türk statüsünde oynatacağız" dedi.

Ağustos ayında yeni sezon hazırlıklarına başlayacaklarını vurgulayan Yavuz, "Transfer çalışmalarımız sürüyor. Ağustos ayında başlayacağımız yeni sezon hazırlıkları sürecinde oyuncularımızın göstereceği performans doğrultusunda kadroda değişiklikler olabilir" diye konuştu.

Lewandowski'den kalite gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber