Geri Dön

Zeyyat Kafkas: "30 milyon TL gerekiyor"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ligin ilk 8 haftasında gösterdikleri performansın kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Zeyyat Kafkas: "30 milyon TL gerekiyor"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ligin ilk 8 haftasında gösterdikleri performansın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Ancak şanssız, akıl almaz puanlar da kaybettik. Bunları yaşamasak, daha farklı bir yerde olabilirdik” diye konuştu.

Yeniden yapılanmanın getirdiği sancılar yaşadıklarını ifade eden Kafkas, “Yeni bir teknik ekip, yeni oyuncuların katılımı gibi bir süreç yaşadık. Bireysel olarak yetenekli oyuncu kadromuz var ama önemli olan takım olmak, ekip olmak ve bu konuda biraz daha zaman gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Bordo-mavili kulübün içinde bulunduğu ekonomik duruma dikkati çeken Kafkas şu ifadeleri kullandı:

“Kulübümüz, tarihinin en kötü ekonomik tablosunu yaşıyor. Önceliğimiz, sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmak. Bir lira geliri olmayan kulübümüze her ay 30 milyon lira sıcak para gerekli. Sayın başkanımız ve yönetici arkadaşlarımız kaynak arayışındalar. Bugün yarışın içerisinde gösteriliyorsak, yönetim dışında da gizli kahramanların desteği ve katkısıyla olmuştur bu.”

Hiçbir şekilde karamsarlığa düşmediklerini vurgulayan Kafkas, “Biz büyük bir camiayız ve el birliğiyle önce kulübümüzü ayağa kaldıracağız. Şampiyonluk bir projedir. Üç maç kazanma ile elde edilmez. Hem masada hem sahada istikrar gerektirir” ifadelerini kullandı.

Oğuz Altay: "Parolamız aynı, 8 de kapanır 18'de..."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber