Zokora’dan olumsuz yanıt

Sevilla’nın Fildişi Sahilli oyuncusu, Trabzonspor’un transfer teklifine olumlu yanıt vermedi, “Fransa Ligi beni daha çok cezbediyor” ifadelerini kullandı

Zokora’dan olumsuz yanıt

Trabzonspor’a, Sevilla’nın Fildişi Sahilli oyuncusu Zokora’dan olumsuz mesaj geldi. İspanyol ekibinin oyuncusu, “Trabzonspor iyi bir takım. Ancak Türkiye’de futbol hayatıma devam etmeyi şimdilik düşünmüyorum. Fransa Ligi beni daha fazla cezbediyor“ dedi.
Bordo-mavili ekibin kendisini istediğini doğrulayan Sevillalı futbolcu, bu teklife ret cevabı verdiğini söyledi. Zokora, Fransa’nın Paris Saint Germain takımından teklif aldığını ifade ederek, Türkiye yerine Fransa’da yaşamayı tercih edeceğini belirtti. Trabzonspor’un önerisinin cazip olduğunu inkâr etmeyen Afrikalı oyuncu, Avrupa’da vitrinde olmak için daha güçlü bir ligde kalmak istediğini sözlerine ekledi.
Karabükspor maçının ardından Trabzon’a dönmeyip, ülkelerine giden Colman ve Jaja’nın geri geleceği bildirildi. Colman’ın ücretinde iyileştirme istediği, Jaja’nın ise gelen teklifleri değerlendirmeyi düşündüğü belirtildi. Colman’ı bırakmaya sıcak bakmayan yönetimin, Jaja’yı iyi bir fiyata satabileceği öğrenildi.

Fernando Muslera: "Taraftarlarımızın sahayı cehenneme çevireceğinden şüphem yok"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber