Bilecik

Yerel Haber
17 Nisan 2018 - 10:39

Söğüt'te Bahar Temizliği

IHA

Bilecik’in Söğüt ilçesindeki çeşitli noktalarda, Söğüt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce bahar temizliği çalışmalarına başlandı.
Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, ekipler tarafından, park, bahçe ve refüjlerdeki otların temizlendiğini, yolların ve Ertuğrul Gazi Türbesinin bulunduğu alanda temizlik çalışmalarının devam ettiğini belirterek, ’’Elektrik birimimiz, türbe alanındaki arızalı elektrik direklerinin tamir ve bakımlarını yapıyor. İtfaiye Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz de Ertuğrul Gazi Caddesi üzerinde yol ve kaldırım yıkama faaliyetlerini sürdürüyor. Aynı zamanda ilçemiz içerisinden geçen Yukarı Dere’de temizlik ve ıslah çalışmalarımız da devam ediyor’’ dedi.
Söğüt Belediye Başkanı Aydoğdu, belediye olarak hem Söğüt halkının, hem de ilçeyi ziyarete gelen turistlerin daha temiz bir Söğüt görmelerini sağlamak amacıyla var güçleriyle çalıştıklarını sözlerine ekledi.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

6°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.