Gündem
18.03.2013 - 13:58 | Son Güncelleme: 18.03.2013-15:51

Sokakta bir kadın bir erkek... İkisi de çırılçıplak...

Mahalleli : Kadın demirlere tutunmuş adam onu çekiyordu ama ikisi de çırılçıplaktı.
Kadın, erkek arkadaşının evinde onun akrabasının cinsel saldırısından kaçmak için giyinmeden sokağa çıktığını, 18 yaşında olduğu öğrenilen erkek ise aniden dışarıya fırlayınca ona engel olmak için peşinden koştuğunu ileri sürdü.

Sitene Ekle

Ramazan ALMAÇAYIR, İstanbul DHA

Kadıköy'de sokakta çırılçıplak bir kadın ve erkeği gören vatandaşlar gözlerine inanamadı. Şaşırtan olay Hasanpaşa semtinde meydana geldi.

BİR KADIN BİR ERKEK. İKİSİ DE ÇIRILÇIPLAK

Öğrenildiğine göre sokakta çırılçıplak iki kişiyi gören mahalle sakinleri bir taraftan polisi ararken diğer taraftan da ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Genç bir erkeğin kendisi gibi çıplak kadını dışarı çıktıkları daireye sokmaya çalıştığını gören mahalle sakinleri evlerinden aldıkları battaniyeleri çıplak kadın ve erkeğin üzerine örttü.

POLİSE HABER VERDİLER

Haber verilmesi üzerine polis ekipleri de kısa sürede olay yerine geldi. Üzerinde vatandaşların örttüğü battaniyeye sarılı çıplak erkeği gören polis, genci hemen ekip otosuna bindirip polis merkezine götürdü. Çıplak kadını çıktığı daireye sokan polis, kadın elbiselerini giyerken ne olup bittiğini araştırmaya başladı.

MAHALLELİ : KADIN DEMİRLERE TUTUNMUŞ, ERKEK ONU ÇEKİYORDU

Mahalle sakinlerinden bir kadın polise, "ikisi de çırılçıplaktı, kadın demirlere tutunmuş adam onu çekiyordu ama ikisi de çırılçıplaktı" diye bilgi verdi. Şoka giren mahalle sakinlerinden başka bir kadın ise, "ikisi de çırılçıplaktı üzerine battaniye attık" diye konuştu. Polis ekipleri elbiselerini giyen kadını da daireden çıkarıp ekip otosuna bindirerek polis merkezine götürdü.

KADIN : EVDEKİ YEĞENİN CİNSEL SALDIRISINA UĞRADIM

Adının N. Ç.(39) olduğu öğrenilen kadın ifadesinde, kendisinin televizyon dizilerinde rol aldığını ve setlerde görev yapan S,Y ile tanıştıklarını belirterek "S.Y isimli arkadaşının evine gittiğini bu sırada evde bulunan S.Y'nin yeğeni M.B'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğu için dışarıya kaçtığını" söylediği öğrenildi.

KADININ SUÇLADIĞI GENÇ: KENDİ İSTEĞİYLE BİRLİKTE OLDUK.

Garip olayın diğer tarafı 18 yaşındaki M.B ise, "iki ay önce İstanbul'a gelip dayısı S.Y'nin yanında kalmaya başladığını, N.Ç ile kendi isteğiyle birlikte olduklarını, ancak çırılçıplak dışarıya kaçmaya çalışınca engel olmak için ardından koştuğunu" söylediği öğrenildi. Polis merkezinde ifadeleri tamamlanan M.B ve N.Ç adliyeye sevk edilecek.


Etiketler: kadıköy, çıplak, istanbul,
Bilgi YarışmasıHangisi yumurta, sivri biber ve domates ile yapılan bir yiyecektir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    "Duvara Karşı" filminin yönetmeni kimdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX