Dünya
15.06.2012 - 11:51 | Son Güncelleme: 15.06.2012-11:53

Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı

ABD’de sokakta köpeğini boğazlayan kadını görenler polisi aradı. Çıplak olarak sokakta koşan kadını durdurmak için şok tabancası kullanıldı. New York’u sarsan olayın kahramanının “Miami yamyamı”yla aynı ilacın etkisinde olduğu anlaşıldı

Sitene Ekle

ABD’nin New York kentinde sokakta çıplak bir şekilde koşan Pamela McCarthy 3 yaşındaki oğlunu dövmeye başladı. Köpeğinin boğazına yapışan kadını görenler polise haber verdi.

Olay yerine gelen güvenlik ekipleri, çocuğu kendisinden kaçırmaya çalışan erkek arkadaşının peşine düşen kadını bir süre durduramadı.

35 yaşındaki McCarthy şok tabancasıyla etkisiz hale getirildi. Hastaneye kaldırılan kadının “Yeni LSD” olarak tanımlanan maddenin etkisinde olduğu anlaşıldı.

McCarthy’nin komşusu Heather Ames New York Daily News’a konuşarak olayla ilgili bilgi verdi. Ames şunları söyledi: “Hırlama sesleriyle çocuk ağlaması sesi duyduk. Ne olduğuna bakmak için kapıyı açtığımızda Pamela’nın yerde yattığını ve çocuğunu tutarak, onu dövdüğünü gördük.

Geçtiğimiz ay Miami’de evsiz bir adamın yüzünü “Miami yamyamı” Rudy Eugene’in de aynı maddeyi kullandıktan sonra korkunç olayı gerçekleştirdiği belirlenmişti.

McCarthy kaldırıldığı hastanede hayata veda etti. Genç kadının ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı belirtildi.

 


Hayalindeki tatil için Butik Oteller’de yerin hazır!


Etiketler: ABD
Bilgi YarışmasıDünya kendi etrafındaki dönüşünü ne kadar zamanda tamamlar?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi uzakdoğu kökenli bir dövüş sporu değildir?
    ©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.