Dünya
22.07.2011 - 11:04 | Son Güncelleme: 22.07.2011-11:15

Sokakta korkunç görüntüler!

Kaçırdıkları kişilere tecavüz ettikleri gerekçesiyle idama mahkum edilen 3 kişinin infazı caddenin üzerindeki köprüde gerçekleştirildi.

Sitene Ekle
Sokakta korkunç görüntüler!

İran'da idama mahkum olan 3 kişinin infazı köprüden sallandırılan ipler ve ayaklarının altındaki otomobillerin hareket etmesi ile halka açık işlek bir caddede gerçekleştirildi.

İran Devlet Televizyonu IRIB, bu kişilerin kaçırdıkları kişilere tecavüz ettikleri suçlaması ile yargılandıktan sonra suçlu bulunduklarını duyurdu. Ortalama yaşları 21 olan üç kişinin infazı, Kürtlerin yoğun olarak yaşadığı ülkenin batısındaki Kirmanşah şehrinde işlek caddelerden biri olan Azadi (özgürlük) Meydanında aleni bir şekilde yapıldı.

Amatör kamera ile çekilen ve bazı internet sitelerinde yayınlanan görüntülerde, ilk önce mahkûmların boynuna üst geçit köprüsünden sallandırılan ipler geçiriliyor daha sonra ayaklarının altındaki minibüsler hareket ettirilerek infaz gerçekleşmiş olur.

İnfazdan önce yetkililer hoparlörden yayınladıkları açıklamada, mahkûmların kimliklerini ve yaptıkları suçları okuyor.
İŞTE O ANLAR:

 


Sevdiklerinize baharı müjdeleyin.

Etiketler:
Bilgi YarışmasıŞeker tadında olan yiyeceklerin genel adı nedir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.