Dünya
13.09.2017 - 17:17 | Son Güncelleme: 13.09.2017-19:11

Son dakika... Moskova'da büyük panik! 20 bin kişi tahliye edildi

Rusya'nın başkenti Moskova'da art arda gelen çok sayıda bomba ihbarı nedeniyle Komsomolskaya Meydanı boşaltıldı. Gelen son bilgilere göre 10 tren istasyonları, alışveriş merkezleri ve üniversitelerden 20 bin kişi tahliye edildi. Yapılan aramalarda henüz bomba bulunmadı.

Sitene Ekle

AA

Rusya'nın başkenti Moskova'da, bazı alışveriş  merkezleri, tren istasyonları, üniversiteler ve otellere yönelik kaynağı belirsiz  bomba ihbarları nedeniyle 20 binden fazla kişinin söz konusu yerlerden tahliye  edildiği bildirildi. 

TASS haber ajansının emniyet kaynaklarına dayandırarak verdiği habere  göre, Moskova şehir merkezinde, aralarında alışveriş merkezleri, tren  istasyonları, üniversiteler ve otellerin de bulunduğu 30'dan fazla binaya yönelik   telefonla yapılan kaynağı belirsiz bomba ihbarları nedeniyle tahliyeler  başlatıldı.

Binalardan 20 binden fazla kişinin tahliye edildiği kaydedilirken,  ihbarların devam ettiğine de vurgu yapıldı.

Dün Rusya'nın aralarında bazı büyük şehirlerinin de bulunduğu 22  şehirde kaynağı belirsiz telefon ile bomba ihbarları yüzünden 45 bin kişinin  tahliye edildiği, bugün ise 17 şehirde 190 binaya yönelik ihbarlar yapıldığı  ifade ediliyor.


Bilgi YarışmasıPorselenleriyle ünlü şehrimiz neresidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Atatürk hangi yıl Samsuna çıkmıştır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.