Teknoloji
19.05.2017 - 16:54 | Son Güncelleme: 19.05.2017-16:57

Son dakika... Twitter kullanıcıları platforma erişimde sıkıntı yaşıyor

Çok sayıda kullanıcı sosyal paylaşım sitesi Twitter'a ara ara bağlanmakta veya girmekte güçlük çekiyor. Twitter'a girmeye çalışanlar ise 'Teknik bir hata var' uyarısıyla karşılaşıyor.

Sitene Ekle

Twitter'la ilgili söz konusu sorunun Sabah saatlerinde başladığı belirtiliyor. Bazı kullanıcılar sosyal paylaşım platformuna hiç erişemezken, kimisi de Twitter'a girmeyi başarıp tweet atma, DM (doğrudan mesaj) gönderme veya arama gibi fonksiyonları kullanamadıklarından şikayet ediyor.

Paylaşımlarda kısa süre önce bir düzelme yaşandı ancak söz konusu sıkıntı belli aralıklarla devam ediyor. Erişim sıkıntısı yaşayan ülkelerin başında ise İngiltere, Türkiye ve Japonya yer alıyor. Hollanda, İspanya, ABD ve Fransa'nın bir kısmında da sıkıntı yaşandığı belirtiliyor. Twitter'a erişmekte sorun yaşayanların gönderdiği raporlar ise binlerceyi aşıyor.

Twitter yetkilileri sorun yaşandığını kabul ederek "Kısa süreli bir kesinti oldu. Bunun için özür dileriz. Sorun şu anda düzelmiş olmalı." ifadelerini kullandı.


 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Haluk Bilginer hangi dizide rol almamıştır?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX