Sinema

Sonbahar denilince akla gelen 10 film

Mevsim iyiden iyiye kendini hissettirip yavaş yavaş kalın şeyleri üzerimize geçirmeye başladığımız günlerde izleyebileceğiniz 10 film

Sonbahar denilince akla gelen 10 film
1/10
Sinema - 10.10.2017 - 10:55

Autumn in New York (New York'ta Sonbahar)

Will Keane 48 yaşında, zengin ve yakışıklı bir kişidir. Çapkın olan Will, kısa süreli ilişkilerle hayatını geçirmekte ve aşka inanmamaktadır. Charlotte Fielding, 22 yaşında, büyükannesiyle yaşayan bir sanatçıdır. Will, Charlotte ile geçirdiği ilk gecenin ardından Charlotte'a kendisinden uzun süreli bir ilişki beklememesi gerektiğini söyler. Charlotte ise Will'e hayati tehlikesi olan bir tümör taşıdığını açıklar ancak, Charlotte, bu durumdan çok da etkilenmiş gözükmemektedir. Will, Charlotte'a aşık olmaya başlar ancak Charlotte Will'in sadakatsizliklerine katlanamaz ve onu hayatından çıkartır. Will Charlotte'u kendisi ile yeniden bir araya gelmeye ikna edebilecek midir? Charlotte'a hastalığını atlatmasında yardımcı olabilecek midir? Will kendi sorumsuz tarzını değiştirebilecek midir?


©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.