Sonbahar Kış Couture Moda Haftası'nda öne çıkan trendler

Paris Couture Moda Haftası yine görkemli defilelerle gerçekleşti. Peki Paris Couture Moda Haftası'na göre Sonbahar Kış 2017-2018 sezonunda hangi trendler öne çıkacak?

Sonbahar Kış Couture Moda Haftası'nda öne çıkan trendler
Disney prenseslerinin gelinlik modelleriDisney, Japon giyim markası Kuraudia Co ile işbirliği yaparak Disney prenseslerin elbiselerinin gelinlik versiyonlarını ürettirdi. Müthiş bir iş ortaya çıkaran ekibin yarattığı renkli gelinlikler Kasım ayından itibaren 3600 dolar civarında bir fiyat karşılığında kiralanabilir olacak.
Kil maskesinin faydalarıMineraller bakımından zengin olan kil maskesi, içeriğinde çok fazla yararlı bileşenler barındırıyor. Eskilerden beri kullanılan kil maskesi günümüzde de çok fazla uygulanan yöntemler arasında… aynı zamanda kil maskesinin de cilt için sayısız faydası bulunmakta. Kil maskesinin faydalarını henüz bilmiyorsanız sizler için maddeler halinde hazırlamış olduğumuz kil maskesinin faydalarına göz atabilirsiniz.
Hamilelikte cinsel yaşam nasıl olmalı?Hamilelikte cinsel yaşam nasıl olmalı?Hamileliğin kaçıncı ayına kadar ilişkiye girmeliyim? Kafanız karışık düşük tehlikesinden korkuyor, eşinizin cinsel isteğine de cevap vermek istiyorsunuz fakat yeterli bilgiye sahip değilseniz içeriğimize göz atabilirsiniz..
Tüm Türkiye kadınlar için kitap yazıyorİdrar kaçıran kadınları bilgilendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek önemli bir farkındalık projesine imza atıldı.
Aşure nasıl yapılır?Bir kutlama ve sevinç günü olan Aşure Günü ülkemizde de coşkuyla kutlanır. Karışık meyve ve bakliyatlarla süslenerek yapılan ve kültür mirasımız olan aşure nasıl yapılır, aşurenin püf noktaları nelerdir haberimizde sizler için derledik.
Yüzünüzü inceltecek 8 etkili yüz egzersiziYaşlanmanın ilk belirtileri kuşkusuz sarkmış ve kırışık bir yüzdür. Cildinizin görünümü altındaki kaslara bağlıdır. Sizi tanıştıracağımız yüz egzersizleriyle yaşlanmayı durdurun.
Erkeklerin gizlice yapmayı sevdiği 13 feminen şeySevimli kedileri sevmek, romantik komedi film izlemek, kozmetik ürünlere düşkünlük hep kadınlara özgü özellikler sanılsa da erkeklerin de saklasalar da derinlerde hassas olduğu bir gerçektir.
Enza'dan yeni Alessa serisiEnza Home, Alessa Serisi ile zanaat, tasarım ve konforu mekanlara taşıyor.
Luo Li Rong ve muhteşem kadın heykelleriÇinli sanatçı Luo Li Rong'un gerçek boyutlarda yarattığı bronz kadın heykelleri tüyleri diken diken yapacak cinsten. Elbisesinden kirpiğine kadar her şeyi barındıran heykellere biz hayran kaldık.
1/6
3D çiçekler

3D çiçek aplike detayları Ralph & Russo, Giambattista Valli, Fendi ve Zuhair Murad gibi pek çok koleksiyonda yer aldı.

Yağmurlu gün kombini