17.03.2019 - 08:15 | Son Güncelleme: 17.03.2019-8:15 A-A+

SONGÜL ÖDEN YAŞLANDI MI?‘Bir Aile Hikayesi’nde Songül Öden, (Reyhan Güneş), yaşlandırılmış makyajla ekrandaydı. Ev ahalisi, “Bakışları yaşlanmamış” dedi. Yeşilçam filmlerinin yaşlandırılmış oyuncuları gibi olmuş. 

Vurgun gibi müzik
‘Vurgun’ dizisi final yaptı. Bir müzik vardı, sanki “Final olacak, müzik sonuna kadar köklensin” komutu almışlar. Öyle bir müzik ki, ‘Çukur’ bile yanında sakin kaldı.

Tava da buzlandı!
‘Yemekteyiz’in 8 Mart Cuma günü yayınlanan bölümünde, yarışmacı kızartma yapıyor ve tavanın ortasındaki marka, acele bir şekilde buzlanıyor. Ev ahalisi kareyi görüntüledi. Hangi arada bunu yakaladılar? Tam kızartırken, kaşla göz arasında... Gizli reklamın kızartmalı hali... Hani tam da ‘mahalle baskısı’ dediklerinden...

Demokrasi ve söz geçirmek
Brexit, İngiltere’de parlamentoda reddedildi. Bloomberg HT, ‘Başbakan söz geçiremedi’ diye bir başlık atmış. Ev ahalisi, notu iletti. “Demokrasilerde oylama vardır. Söz geçirmek ya da geçirmemek değil. Tabii, demokrasi varsa böyledir” dedi. 

KARE DONUNCA
Beyaz TV’de rüya hallerinden bir demet ekrana geldi.

Bilgi YarışmasıBir mağazanın yalnız bir çeşit eşya satılan bölümüne ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.