Hüsranla sonuçlanan estetik ameliyatları

Doktor kontrolü dışında yapılan estetik operasyonlar tehlikeli ve korkunç sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Vereceğimiz örneklerden doktor kontrolü dışında yapılan estetik operasyonların korkunç sonuçlara yol açtığını göreceksiniz.

Hüsranla sonuçlanan estetik ameliyatları
Süpermodellerden 10 stil dersiSüpermodellerin bu kadar tarz gözükmelerinin sebebi fizikleri mi, yoksa giydikleri kıyafetlerin etiketleri mi? Aslına bakarsanız bunlardan hiçbiri değil. İşte dünyaca ünlü süpermodellerden 10 stil dersi...
Burun estetiği sonrası revizyon neden gerekir?Burun estetiği dikkat çeken konular içinde yer alır ve özellikle de burun revizyonu, ikinci burun ameliyatı gibi başlıklar da ilgi çeker. Estetik cerrah Op. Dr. Defne Erkara burun revizyonu hakkında bilgi verdi.
İleri yaş gebelik ve tüp bebek tedavisiKadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Koray Altunay, gebelik yaşının ertelendikçe kısırlık problemlerinin arttığına, gebelik süreci zorlaştığına, gebelik ve doğumun komplikasyonları arttığına dikkat çekti.
Madde bağımlılığından kalıcı olarak kurtulmanın yollarıUzmanlar, her geçen gün artan ölümleri önlemek ve madde bağımlılığı konusunda başarılı tedaviler geliştirmek amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Cevizin yeni bir faydası ortaya çıktıYapılan yeni bir araştırmaya göre ceviz içeren bir diyetin bağırsaktaki bakteri çeşitliliğini genel olarak anlamlı ölçüde artırdığını tespit ettiler.
Şeker yerine kullanabileceğiniz doğal tatlandırıcılarSağlıklı beslenmenin ilk kurallarından biri şekeri azaltmaktır. Şekerin sağlığımıza kötü etkileri olduğunun farkında olsak bile tatlılardan vazgeçmek çok zor. İşte size şekeri unutturacak 10 sağlıklı tatlandırıcı
Baba olma hayaline engel olan sorunlarDoç. Dr. Hakan Özveri’nin dikkat çektiği sperm sayısını azaltan 8 önemli sorun…
Evde yetiştirebileceğiniz şifalı bitkilerEvinizin bir köşesinde hem havayı temizleyen hem de şifa veren bir bitki olmasını kim istemez ki! Birazdan öğreneceğiniz bitkilerin sadece evinizde var olması bile şifa kaynağı. İşte evde yetiştirebileceğiniz şifalı bitkiler…
Duman ve birçok sanatçı bu hafta DorockXL sahnesindeAlternatiften pop-rocka uzanan geniş müzik içeriği ile her yaştan her tarzdan insana hitap eden DorockXL sahnesinde bu haftayine birbirinden iyi performanslar izleyeceğiz.
1/5
Estetik ameliyatlarda veya geçirilen küçük estetik operasyonlarda doktorların talimatlarını yerine getirmemek ciddi sağlık problemlerine neden olabilir.

Aynı zamanda doktor kontrolü dışında yapılan estetik operasyonlar tehlikeli sonuçlar alınmasına neden olabilir.  İşte estetik operasyonları hüsranla sonuçlanan estetik ameliyatları ve mağdurları…

Üzerimize hafif bir şeyler giyelim