Siyaset
13.03.2015 - 17:18 | Son Güncelleme: 13.03.2015-17:19

Sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor

CHP Edirne Milletvekili aday adayı Erdin Bircan, siyasi çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de halk için çalışıyor.

Sitene Ekle
Sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor

CHP’nin aday adayı Erdin Bircan, Uzunköprü ilçesindeki engelli vatandaşa tekerlekli iskemle hediye ederek, yürüme güçlüğü çeken yaşlı kadının yaşamını kolaylaştırdı.
 
TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ
CHP Edirne Milletvekili aday adayı Erdin Bircan, siyasi çalışmaların yanı sıra halkın yanında olmaya devam ediyor.
Önceki gün Uzunköprü Aşçıoğlu Mahallesinde siyasi çalışma yapan CHP Edirne Milletvekili aday adayı Erdin Bircan, burada yürüme güçlüğü çeken yaşlı bir kadının olduğunu öğrendi. Yürüyemediği için dışarı çıkamayan yaşlı kadına destek olmak için hemen çalışma başlatan Erdin Bircan, yaşlı kadına tekerlekli sandalye hediye ederek onun yaşamını kolaylaştırdı. Cumhuriyet Halk Partisi 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Erdin Bircan, yaptığı açıklamada “Geleceği engelli vatandaşlarımızla birlikte kuruyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Engelli vatandaşlarımızın maaşları ailenin geliri ve muhtaçlık kriterine göre olmayacak ve çalışmayan her engelli bir hak olarak yaşam aylığı alacak.  Engelli teyzemizin durumunu arkadaşlarımız bize aktardığında çok üzüldüm. Ben bu partinin içinden biri olarak her daim sorunların çözümü olacağıma söz veriyorum'' diye konuştu. Erdin Bircan Mahalle sakinleriyle sohbet ettikten sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çekildi.


Bilgi Yarışması"Ellerine Sağlık" diyen sanatçımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Kadınların gece toplantılarında veya özel durumlarda giydikleri gösterişli giysiye ne ad verilir?

    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX