25.10.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 25.10.2012-0:54 A-A+

Şov dünyasına Kayacı’dan veda

Cumartesi akşamı yatırım bankacılığı alanında çalışan 3 yıllık sevgilisi Efe Kapancı ile evlenecek olan eski manken Aysun Kayacı, şov dünyası defterini tamamen kapattı

Şov dünyasına Kayacı’dan veda

MAGAZİN SERVİSİ

Bir dönem podyumların ve ekranın aranılan isimlerinin başında gelen Aysun Kayacı, cumartesi günü Londra’da üç yıldır beraber olduğu sevgilisiyle yaşamını birleştiriyor. Kayacı’nın ilk kez üç yıl önce Bodrum tatilinde beraber görüntülendiği sevgilisinin adının Efe olduğu biliniyor ancak Kayacı sevgilisinin soyadını gizliyordu. Kayacı’nın basında haber olmaktan kaçınan, bu konuda kendisinden de dikkatli olmasını isteyen sevgilisinin soyadının Kapancı olduğu ortaya çıktı.
Kayacı cumartesi günü evlendikten sonra kendi soyadına yakın olan Kapancı soyadını alacak. Geçen sezon rol aldığı “+18” isimli sitcom’un yayından kaldırılmasının ardından tamamen Londra’ya yerleşen Kayacı, hayatıyla ilgili bir de radikal karar aldı.Brown Üniversitesi mezunu
15 yaşında fuarlarda stant görevlisi olarak başladığı mankenlik mesleğini yıllarca sürdürdükten sonra ekranlara ve oyunculuğa transfer olan Kayacı, şov dünyası defterini tamamen kapattı. 31 yaşındaki Kayacı, evlendikten sonra çocuk yapmak ve ev hayatına ağırlık vermek istiyor. Röportaj tekliflerini “Evhanımları hiç röportaj yapıyor mu?” diyerek esprili bir dille reddeden Kayacı, şu günlerde Türkiye’den de misafirlerini ağırlayacağı düğünü için koşturuyor. Annesi de kendisi gibi Londra’da yaşayan Kayacı’nın sevgilisi Efe Kapancı, Brown Üniversitesi mezunu ve 2002 yılı ekim ayından beri HSBC Bank’ta direktör olarak görev yapıyor. Kayacı’yla gözlerden uzak bir hayat sürdürmek isteyen Kapancı’nın planları arasında İstanbul’da çalışmak da var.

Etiketlerhaber, haberler,
YORUMLAR
()
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.