Gündem
19.06.2017 - 12:37 | Son Güncelleme: 20.06.2017-7:44

Söz 12. bölümüyle sezon finali yaptı! Peki dizide nasıl bir final yaşandı?

Söz dün akşam yayınlanan 12. son bölümü ile sezon finali yaptı. Star TV'nin fenomen dizisi haline gelen Söz dizisinde Çolak, Sebo'dan destek alarak Yavuz'dan kurtuldu ve yabancı bir ülkeye sığındı. İzleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Söz'ün sezon finalinde neler yaşandı? Çolak ele geçirilebildi mi? İşte tüm ayrıntılar...

Sitene Ekle

Sebo'nun yardımıyla kaçmayı başaran Çolak, yabancı bir ülkenin üssüne sığındı. Ancak Yavuz, bu durumu kabullenmedi ve Çolak'ı almak için elinden geleni yaptı

Çolak tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken, Sebo’nun yardımıyla kaçmayı başarır ama Yavuz yine peşindedir. Bu sefer iyice köşeye sıkışan Çolak yabancı bir ülkenin üssüne sığınır. Burada da rahat durmaz ve Kıyamet Planı’nı devreye sokar. Türkiye eşi görülmemiş bir tehdit altındadır. Çolak’ı durdurmak için savaş çıkarmak pahasına yabancı ülke üssüne zorla girmek zorundadır. Yavuz hayatının en kritik kararını vermek üzeredir. Ya Çolak’ı büyük bedeller ödeyerek durduracak ya da ülkece büyük bir kaos yaşanacaktır. 

SÖZ 12. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI 

SÖZ 12. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN  


Bilgi YarışmasıMaya takviminin de bitişi konu alınarak dünyanın sonu ile ilgili çevrilen Hollywood yapımı filmin adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Filmlerde güzel, şuh ve acımasız kadına ne denir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX