16.04.2018 09:50 | Son Güncelleme:

Söz 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yavuz zor duruma düştü ve...

Söz 42. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Söz yeni bölüme Yavuz'un çok zor bir duruma düşmesi damga vurdu. İşte Söz 43. yeni bölüm fragmanı...

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Söz yeni bölümü ile heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. İşte Söz 43. yeni bölüm fragmanı...

SÖZ 42. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konvoya yapılan hain saldırı Erdem’in ve kahraman Mehmetçiğimizin gayretiyle savuşturulur. Çatışma sırasında yaralanan Derman kaçmayı başarır ancak durumu ağırdır. Derman’ı tedavi etmek için bir doktora ihtiyacı olan teröristler köye gelen konvoydan bir doktoru kaçırmaya karar verir. Bu doktor Bahar olacaktır.

Konvoyun köye ulaştığını öğrenen ataşe, en sağlam elemanlarından oluşturduğu bir ekibi köyü basmak için görevlendirir. Bu baskını önlemek için Keşanlı önderliğindeki Tim teröristlerin hiç beklemediği bir hamle yapacaktır. Bu esnada Yavuz ise büyük bir tehditle yüz yüze gelmiştir. Yavuz’u içinde bulunduğu tuzaktan kurtarmak için Tim seferber olacaktır.

Köyde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Teröristlerin yardımlar yerine ulaşmasın diye kurduğu tuzaklar sadece Yavuz’u değil, Su ve Çaylak’ı da ölümle burun buruna getirir.

Bahar’ı, Derman’ın elinden kurtarmak için varını yoğunu ortaya koyan Yavuz ve Tim, Derman’la burun burunadır. Yavuz, Bahar’ı kurtarmanın bedelini hayatıyla ödemeye hazırdır.

SÖZ 43. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy3