Dünya
10.05.2017 - 16:19 | Son Güncelleme: 10.05.2017-16:55

Spiker ekranda son kez ağlayarak haber sundu

İsrail'de programı yayından kaldırılan spiker, haber metnini okurken birden "Aslında bu gece bizim son haber programımız, dolayısıyla alakasız bir ara verebiliriz" diyerek konuşmaya başladı. Gözyaşlarını tutamayan spikerin görüntüleri, dünya medyasında haber oldu.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

İsrail Kanal 1 televizyonunda spikerlik yapan Geula Even, son bültenini sunarken gözyaşlarını tutamadı. Ekrana ağlayarak veda eden spiker Even, programının kaldırıldığını izleyicilerine bir haberi sunarken verdi.

Prompterda okuduğu metinden uzaklaşan spiker, "Aslında bu gece bizim son haber programımız. Dolayısıyla programa alakasız bir ara verebiliriz. Yıllarca birlikte çalıştığım insanların tümüne teşekkür etmek istiyorum. Burası yıllarca yuvamdı. Burada birçok zor anım oldu ancak harika anlar daha fazlaydı. Ve günün sonunda tüm çalışanlar işlerini kaybedecek" dedi. BBC'nin haberine göre, yarı resmi yayın organı Kanal 1'in kaldırdığı haber programı 49 yıldır ekrana geliyordu.


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Çanakkale Savaşları'na katılan Avustralya ve Yeni Zellandalılara verilen genel ad nedir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.