Manisa

Yerel Haber
14 Ekim 2017 - 17:47

Spor Salonunun Çevresine Estetik Dokunuş

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi’nin ortak yatırımı Ergenekon Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Turgutlu Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’ndan peyzaj çalışmalarında sona yaklaşıldı. Son olarak salon çevresine 5 bin 300 metrekarelik rulo çim serilerek, mevcut alan yeşillendirildi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in Turgutlu gençliğine armağanı olan Turgutlu Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’nun peyzaj çalışmalarında da sona gelindi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı’nın 60, Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün de 60 personeliyle hummalı çalışmaların gerçekleştirildiği alanda son olarak 5 bin 300 metrekarelik rulo çim çalışması yapıldı. Açılış öncesi son rötuşların gerçekleştirilerek ortaya ilçeye yakışan bir çalışmanın çıktığını söyleyen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Ergenekon Mahallemizde ilçemize yakışır bir salon yükseldi. Çevresinin de salonun görkemini ortaya çıkarır nitelikte olması adına ekiplerimiz yoğun mesai harcadı. Park Bahçeler Müdürlüğümüzün aydınlatma, süs havuzu, kamelya oturma alanları, çocuk oyun gurubu yerleştirmelerinin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizcesalon etrafının rulo çim ile yeşillendirme çalışması yapıldı. Hem iç görünümü hem de dış görünümüyle son derece modern bir yatırım olan salonumuzda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa süre içerisinde ilçe halkımızla bu önemli yatırımın açılışında bir arada olacağız” dedi.

ManisaYerel Seçim Sonuçları

Manisa Hava Durumu

7°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.