Spor Toto Süper Lig'de 29. hafta heyecanı

Spor Toto Süper Lig'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 29. haftanın ilk maçı Kasımpaşa ile Bursaspor arasında oynanacak.

AA
18 Nisan 2019 - 10:03 | Son Güncelleme: 18.04.2019 - 10:11 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » Spor Toto Süper Lig'de 29. hafta heyecanı
Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndaki karşılaşma saat 20.30'da  oynanacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 29.  hafta maçlarının programı şöyle:
 
Yarın:
 
20.30 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
20 Nisan Cumartesi:
 
16.00 Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Medical Park)
 
16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)
 
19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)
 
19.00 Galatasaray-İstikbal Mobilya Kayserispor (Türk Telekom)
 
21 Nisan Pazar:
 
13.30 MKE Ankaragücü-Atiker Konyaspor (Eryaman)
 
16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih  Terim)
 
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)
 
22 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)
 
Spor Toto 1. Lig'de 30. hafta heyecanı
 
Yeni Malatya Stadı'nda oynanacak karşılaşma, saat 19.00'da  başlayacak.
 
Spor Toto 1. Lig'in 30. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:
 
Yarın:
 
19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)
 
20 Nisan Cumartesi:
 
14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)
 
14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)
 
 
21 Nisan Pazar:
 
14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)
 
16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)
 
16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)
 
19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
22 Nisan Pazartesi:
 
19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)
 
  
 
 
 
  
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • DC United2 - 5BetisMS
  • Minnesota Stars0 - 1Hertha BerlinMS
  • Simba SC-Sevilla19:00
  • Etar-Slavia Sofya20:00
  • York 9 FC1 - 0AS BlainvilleMS
  • Cavalry FC2 - 1Pacific FCMS
  • Ergene Velimese Spor-Nevşehirspor Gençlik16:00
  • NY Red Bulls2 - 2Vancouver WhitecapsMS
  • J.Wilstermann2 - 5BloomingMS
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX