12.02.2016 - 11:18 | Son Güncellenme:
AA
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig -
Bugün
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
Yarın
13.30 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Torku Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Mersin)
14 Şubat Pazar
13.30 Medicana Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)
13.30 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
16.00 Eskişehirspor-Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)
15 Şubat Pazartesi
20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)
- PTT 1. Lig -
Bugün
19.00 Altınordu-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)
Yarın
13.30 Kayseri Erciyesspor-Multigroup Alanyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Alima Yeni Malatyaspor-Kardemir Karabükspor (Malatya İnönü)
18.30 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)
14 Şubat Pazar
13.30 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)
13.30 Balıkesirspor-Vartaş Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Giresunspor-Göztepe (Giresun Atatürk)
18.00 Adana Demirspor-1461 Trabzon (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15 Şubat Pazartesi
19.00 Karşıyaka-Boluspor (İzmir Atatürk)
- Spor Toto 2. Lig -
Beyaz Grup
14 Şubat Pazar
13.00 Hatayspor-Bayrampaşa (Antakya Atatürk)
13.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 BUGSAŞ Spor-Pazarspor (Ankara OSTİM)
13.30 Bandırmaspor-Orduspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Ümraniyespor-Pendikspor (Ümraniye Belediye İlçe)
13.30 Kırklarelispor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kırklareli Atatürk)
13.30 Fethiyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)
13.30 İstanbulspor-Hacettepe (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Nazilli Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
Kırmızı Grup
Yarın
13.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
14 Şubat Pazar
13.00 Gümüşhanespor-Fatih Karagümrük (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 Aydınspor 1923-MKE Ankaragücü (Adnan Menderes)
13.30 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca)
13.30 Manisaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Kartalspor-Tuzlaspor (Kartal)
13.30 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe)
13.30 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor (Eyüp)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
- Spor Toto 3. Lig -
1. Grup
14 Şubat Pazar
13.00 Arsinspor-Tekirdağspor (Arsin İlçe)
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Zonguldak Kömürspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gölbaşıspor (Kazım Karabekir)
13.00 Kırıkhanspor-Düzcespor (Kırıkhan İlçe)
13.30 Tire 1922-Turgutluspor (Tire 4 Eylül)
13.30 Altay-Yeşil Bursa (Buca İlçe)
13.30 Maltepespor-Kozan Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Bursa Nilüferspor-Erzin Belediyespor (Nilüfer)
2. Grup
Yarın
13.30 Adliyespor-Yomraspor (Ankara OSTİM)
14 Şubat Pazar
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Diyarbekirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
13.00 Payaspor-Gaziosmanpaşa (Payas İlçe)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.30 Orhangazispor-Ofspor (Orhangazi İlçe)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Derincespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
13.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zara Belediyespor (Mümin Özkasap)
3. Grup
14 Şubat Pazar
12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk)
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Dardanelspor (Bayburt Genç Osman)
13.00 24 Erzincanspor-Sandıklıspor (Erzincan 13 Şubat)
13.30 Çorum Belediyespor-Çatalcaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Kastamonuspor 1966-Çine Madranspor (Gazi)
13.30 Beylerbeyi-Körfez İskenderunspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Dersimspor (Darıca İlçe)
13.30 Niğde Belediyespor-Manavgatspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Gölcükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İhsaniye İlçe)