Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.
Spor yazarları Alanyaspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi...

Spor yazarları Alanyaspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi...

Skor aldatmasın! - Ersin Düzen / Şampiy10

ALANYASPOR, geçen sezon Susic döneminde gol atma konusunda hiç problem yaşamadı. Sorun, yediği gollerdeydi. Akdeniz ekibin maçlarında gol ortalaması 3.5! Aynı orantısızlık bu sezona da yansıdı. İstatistik her şey değildir ancak maçın fotoğrafını çekmenize yardımcı olur. 
 
F.BAHÇE’DE Valbuena ve Jansen dışında etkili başka futbolcu olsa, bu maç bu kadar zor geçmezdi.  9. resmi maç ve hala Aykut Kocaman’ın birçok şeyi oturtamadığını görüyoruz. Hem kalite eksikliği hem de uyumsuzluk devam ediyor. Sol kanat çalışmıyor. Giuliano, Valbuena’ya uzak oynuyor. Dirar’ın çıkması sağ kanattaki etkinliği de azalttı. İş sadece bireysel performans ve klasik Alanya defansının zaaflarına kaldı. İlk golden sonra F.Bahçe’nin rakibi karşısında düştüğü durum içler acısı! Gol bağıra bağıra geliyorum dedi ve 9 futbolcu içerdeyken kalenizi kapatamıyorsunuz.
 
HİÇ PES ETMEDİLER!
 
HENÜZ 20. dakika geride kalmıştı ki F.Bahçe kontratağa çıkıyordu. Alanya yarı sahası bomboş ve Jansen destek gelsin diye bekliyor. Ne hücum ne de defansı iyi yapabiliyor bu takım! Alanya’da başta Love olmak üzere işin hücum tarafını yapan Efecan, Emre ve Fernandes çok çalıştı. Takım hiç pes etmedi, 2 farka rağmen F.Bahçe’yi bunalttılar. 
 
BU galibiyet F.Bahçeli futbolcuları aldatmasın! Maçı izlemeyen F.Bahçe coştu zannedebilir ancak 90 dakikadaki oyun skoru yansıtmıyor!

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

İzlenme: 85.913