Ege

06.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 06.09.2012-2:30

Sporda atama rüzgarı

İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü koltuğuna dört ay önce oturan Metin Kaplan, son bir ay içinde atama fırtınası estirdi

Sitene Ekle

ULAŞ SAĞ İzmir DHA



İzmir GSİM Spor İl Müdürlüğü’ne atandıktan sonra teşkilat içinde atama fırtınası estiren Metin Kaplan, önemli yerlerde görev değişikliğine gitti. Kentteki en büyük ve en önemli tesis konumundaki Atatürk Stadı’nın tesis amiri Bilal Yıldırım’ın yerine Nejat Türk’ü atayan Kaplan, Tesisler Şube Müdürü Ahmet Aydın’ın yerine ise Emin Küçük’ü getirdi. Atatürk Spor Kompleksi bünyesinde bulunan Kamp Eğitim Merkezi’nde İsmail Ceylan’ın yerine, astsubaylıktan ayrıldığı öğrenilen Ali Gençer ve Musa Yelek’in birlikte görev yapması kararı alındı.

Rehaveti önlemek amaçlı
2005 Dünya Üniversite Yaz Oyunları kapsamında İzmir’e kazandırılan Halkapınar Spor Salonu’nun müdürü Koray Uygur’un görevi bırakması üzerine, bu pozisyona Hasan Yeşil atandı. İl Müdürü Kaplan, Balçova Spor Salonu’nun tesis amiri Ruhi Kavcar’ı Evka-4’teki Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu’na gönderirken, GSİM Tahakkuk Servisi’nden Ramazan Keleş’i de Balçova’ya aktardı. Gaziemir Spor Salonu’nda çalışan Nalan Pazarlar, Çiğli Spor Salonu’na memur olarak nakledildi. Değişikliklerin, teşkilattaki rehaveti gidermek ve rutin yapıyı bozmak için yapıldığını belirten Metin Kaplan, “Yıllarca aynı tesiste, aynı noktada çalışmak arkadaşlarımızın rutine bağlamasına sebep olmuş.” dedi.


Etiketler: haber, haberler
"Balans ve Manevra" adlı filmin "sountrack albümü" hangisine aittir?
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.