GündemRSS
08.11.2013 - 18:00 | Son Güncelleme: 08.11.2013-18:00

Star tv canlı izle-Medcezir 8.bölüm full hd kanalda verilecek!

Star tv canlı izle.Medcezir 8.bölüm fragmanı izle.Medcezir 8.bölüm star tv erkanında geliyor.İşte Star tvde yayına girecek olan Medcezir dizisinin özeti...

Sitene Ekle
Star tv canlı izle-Medcezir 8.bölüm full hd kanalda verilecek!

Star tv canlı izle.Medcezir 8.bölüm fragmanı izle.Medcezir 8.bölüm star tv erkanında geliyor.İşte Star tvde yayına girecek olan MedCezir dizisinin özeti...

Medcezir 8.bölüm fragmanı izle.Medcezir 8.bölüm 2.fragmanıda verildi.Medcezir 8.bölümde neler olacak? Medcezir 8.bölüm bu akşam Star Tv kanalında olacaktır.

Mira Orkun’un teklifine nasıl cevap verecek?
 
Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. 
 
Öte yandan  Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar. 
 
Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun’a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir. 
 
Mira aklındaki sorularla İstanbul’a döner. Aynı gün Yaman’ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir. 
Asım Şekip Kaya’nın Orkun’u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman’a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir. 
Mira’nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir. 
 
Yayın Günü: 8 Kasım Cuma
Yayın Saati: 20.00
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Gecekondu hangi takımın grubudur?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.