GündemRSS
15.11.2013 - 14:42 | Son Güncelleme: 15.11.2013-14:42

Star tv canlı izle-Medcezir 9.bölüm full hd star tv kanalda verilecek!

Star tv canlı izle.Medcezir 9.bölüm fragmanı izle.Medcezir 9.bölüm star tv erkanında geliyor.İşte Star tvde yayına girecek olan Medcezir dizisinin özeti...

Sitene Ekle
Star tv canlı izle-Medcezir 9.bölüm full hd  star tv kanalda verilecek!

Star tv canlı izle.Medcezir 9.bölüm fragmanı izle.Medcezir 9.bölüm star tv erkanında geliyor.İşte Star tvde yayına girecek olan MedCezir dizisinin özeti...

Medcezir 9. bölümde neler olacak? Medcezir 9. yeni bölüm 2.fragmanı izle.Medcezir 9.bölüm özeti.medcezir 9. bölümde Yaman üniversiteye başlayarak hayatında yeni bir sayfa açar.Medcezir 9. yeni bölümde bu akşam Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur...
 
Medcezir 9. Bölüm 2. Fragmanı
 
Yaman üniversiteye başlayarak hayatında yeni bir sayfa açar
 
Medcezir 9. bölüm - Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir.  Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.
 
Ender için zor karar!
 
Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir.Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.
 
Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar.Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder ve eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır!
 
Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.
 
Mira Orkun’un teklifine nasıl cevap verecek?
 
Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. 
 
Öte yandan  Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar. 
 
Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun’a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir. 
 
Mira aklındaki sorularla İstanbul’a döner. Aynı gün Yaman’ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir. 
Asım Şekip Kaya’nın Orkun’u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman’a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir. 
Mira’nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir. 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Telefonu açtığımızda duyduğumuz çevir sesi hangi notanın karşılığıdır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.