GündemRSS
14.10.2013 - 19:58 | Son Güncelleme: 14.10.2013-19:57

Star Tv Canlı - O Ses Türkiye Yarışması izle

Star Tv Canlı - O Ses Türkiye Yarışması izle. O Ses Türkiye'de Ses getirecek yarışma.O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Sitene Ekle
Star Tv Canlı - O Ses Türkiye Yarışması izle

Star Tv Canlı - O Ses Türkiye Yarışması izle. O Ses Türkiye'de Ses getirecek yarışma.O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı  halleri ve  Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?

Ses getiren jüri
O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı  halleri ve  Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kahkaha tufanı yaşanacak
Jüri üyeleri  Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

Yayın Günü: 14 Ekim Pazartesi
Yayın Saati: 20.00


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Derya Büyükuncu hangi dalda bir sporcudur?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.