GündemRSS
18.11.2013 - 13:44 | Son Güncelleme: 18.11.2013-13:44

Star Tv - O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'de Star'da (18.11.2013)

Star Tv Yayın akışı...O Ses Türkiye bu akşam heyecan dolu olacak.O Ses Türkiye'de bu akşam kimler yarışacak?O Ses Türkiye'de Geceye hangi yarışmacılar damgasını vuracak?O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek? O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'de Star'da.

Sitene Ekle
Star Tv - O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'de Star'da (18.11.2013)

Star Tv Yayın akışı...O Ses Türkiye bu akşam heyecan dolu olacak.O Ses Türkiye'de bu akşam kimler yarışacak?O Ses Türkiye'de Geceye hangi yarışmacılar damgasını vuracak?O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek? O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'de star'da.Geceye hangi yarışmacılar damgasını vuracak?

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?
Ses getiren jüri kim olacak?

O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı  halleri ve  Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kahkaha tufanı yaşanacak

Jüri üyeleri  Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

Star Tv Yayın Günü: 18 Kasım Pazartesi
Yayın Saati: 20.00


O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'de Star'da


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.