Mersin

Yerel Haber
05 Eylül 2014 - 00:49

STAR WARS ASİLER ŞEREFİNE 9 FORUM AVM’DE IŞIN KILICI SALLAMA REKORU DENEYİ YAPILACAK

IHA

Dünyanın en büyük eğlence markalarından Star Wars, televizyon için hazırlanan Asiler adlı yepyeni bir çizgi filmle bu Sonbaharda Disney Channel Türkiye ekranlarında başlıyor. Star Wars dünya lansmanı kapsamında 9 Forum alışveriş merkezinde eş zamanlı olarak senkronize ışın kılıcı sallama rekoru denemesi ve özel gösterim yapılacak.
Forum Mersin’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Star Wars’un efsanevi dünyasını yeni jenerasyonla tanıştırma hedefiyle tüm dünya ile aynı anda Disney Channel Türkiye’de bu sonbaharda izleyicilerle buluşacak bu yepyeni çizgi film serisi, Star Wars filmlerinin 3. ve 4. bölümleri arasında, galakside karanlık bir zamanda, kötü Galaktik İmparatorluk’ta geçiyor. Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümü, 4 Ekim Cumartesi saat 11.00’de Disney Channel’da yayınlanacak. Star Wars Asiler, özel bölümünün ardından 17 Ekim Cuma günü ilk bölümü ile her Cuma saat 18:00’de izleyicisiyle buluşacak.
Star Wars Asiler’in dünya Lansmanı kapsamında Forum Alışveriş Merkezleri işbirliğiyle 20 Eylül 2014 Cumartesi günü, Forum Bornova , Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum İstanbul, Forum Kayseri, Forum Gaziantep ve Gordion AVM’nin bulunduğu 9 ilde eş zamanlı etkinlikler düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında ilgili AVM’lerdeki cinemaximumlarda Türkiye’de ilk defa gösterimi yapılacak olan Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün öncesinde, Star Wars hayranları hep birlikte senkronize ışın kılıcı sallama rekorunu kırmaya çalışarak, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi hedefleyecek. Bu özel etkinliğin ve kırılacak dünya rekoru denemesinin bir parçası olmak, ardından da Star Wars Asiler’in özel gösterime katılmak için gereken tüm bilgiyi ilgili illerdeki Forum AVM’lerin web sitelerinden ve Disney Channel Türkiye facebook sayfasından takip edilebilirsiniz.

MersinYerel Seçim Sonuçları

Mersin Hava Durumu

13°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.