Stoke City futbolcusu Berahino maç gününü karıştırdı

İngiltere Premier Lig takımlarından Stoke City'nin 24 yaşındaki forvet oyuncusu Saido Berahino, takımının Manchester United'la oynayacağı maça bir gün erken gelerek takım içinde alay konusu oldu.
Stoke City futbolcusu Berahino maç gününü karıştırdı

Tesislere normalde yalnızca maç günü getirilen eşyalarını getiren ve sadece maç günü giyilen eşofmanlarla gelen Berahino, takım arkadaşı Kurt Zouma tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

 

 

Takım arkadaşının fotoğrafını çekerek "Kardeşim maç yarın!!" yazısıyla paylaşan Kurt Zouma, Berahino'yla geçilen dalganın mimarı oldu.

Artık Manchester United gibi büyük bir takımla maç yapacak olmanın verdiği heyecanla mı böyle bir dalgınlığa imza attı yoksa her takım içinde bulunan "aklı bir karış havada arkadaş" kontenjanına Berahino mu dolduruyor bilemiyoruz.

Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla gayet eğlenceli anlara sahne olan bu küçük karışıklık, teknik direktörü henüz kovulan Stoke City'de takıma moral olabilir. 

 

 

Her ne kadar eğlenceli anlara sahne olduğu görülse de Berahino'nun "Bazı sersem insanlar beni güldürüyor. Sanki maç günü olduğunu unutacağım. Hazırlanmakta başarısız olursanız, başarısızlığa hazır olun" mesajını paylaşması acaba arkadaşlarına alındı mı sorusunu akıllara getiriyor.

Stoke City-Manchester United maçı ise bu akşam Türkiye saatiyle 23:00'da oynanacak. Umuyoruz Berahino bu kez doğru zamanda maça gelir.

Bu makaleye ifade bırak