Her reklam kampanyalarının belli bir temayla hareket ettikleri zaten biliniyor. Yılbaşı adı altında olsa da, her çekimin kendine ait bir teması da oluyor. Stradivarius; yılbaşı temasından hiç kopmadan, direkt olarak ‘Yeni Yıl Partisi’ adıyla görselleri takipçilerine sunuyor.

Bir parti denilince aklınıza ilk olarak ne gelir? Tabi ki de sesi sonuna kadar açılmış ve en güzel şarkıların çaldığı eğlenceli bir parti. Marka da buradan yola çıkarak reklamlarında, hem model hem de DJ olan Leigh Lezark’ı tercih ediyor.

İspanyol markanın kampanyalarında ‘stylingi’ Lidia Aguilera yaparken, fotoğrafları JM Ferrater çekiyor.
Görsellerde, güzel model rahat gece kıyafetleri içinde görülüyor. Sert, delici ve kendine güvenen duruşuyla bizi kendine hayran bırakıyor. Fotoğraflar, şehrin farklı yerlerinde çekiliyor. Boş ve büyük bir depoda, bir sokak arasında ya da bir arabanın yanında… Leigh Lezark her fotoğrafta muhteşem görünüyor.

Stradivarius’un yılbaşı koleksiyonunda, işlemeli parçalardan, püsküllere ve denim görünümlere kadar birçok alternatif var. Seçin, beğenin ve alın. Yılbaşı ruhuna uygun olduğu için bizim favorimiz kırmızı uçuşan elbise oluyor. Fakat kırmızı sevmiyorum, siyah her zaman tercihimdir derseniz, size püsküllü, sol kolunun transparan olduğu elbiseyi önerebiliriz.

Yeni yıla girerken hem şık olmak hem de cüzdanınızı zorlamamak isteyenlerdenseniz, Stradivarius ilk seçeneklerinizden biri olmalı.


Makalenin Galerisi için Tıklayın.