Tekirdağ

Yerel Haber
14 Eylül 2017 - 19:58

Süleymanpaşa Belediyesi Ürünlerini Teslim Eden Çiftçileri Yalnız Bırakmadı

IHA

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, Ayçiçeği ve Buğday alımlarının başlaması ile birlikte Yağlı Tohumlar Kooperatifleri kantarlarında ürünlerini satmak için sıra bekleyen çiftçileri yalnız bırakmadı. Dost Eli Aşevi’nde hazırlanan kumanyalar çiftçilere dağıtıldı.
Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yağlı Tohumlar Kooperatifleri kantarlarında ürünlerini satmak üzere bekleyen çiftçilere öğlen kumanyası olarak soğuk sandviç ve meyve suyu ikramı yapıldı. Toplam 5 noktada yapılan dağıtım sırasında Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Aşevinde yapılan 180 adet kumanya dağıtımı gerçekleştirildi.
Kumanyalar Yağcı, Banarlı, Karacakılavuz, Kaşıkçı ve İnecik mahallelerinde bulunan Yağlı Tohumlar Kooperatifi hububat alım noktalarına dağıtıldı. Ürünlerini teslim etmek için bekleyen çiftçiler, sunulan hizmetten dolayı Süleymanpaşa Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

TekirdağYerel Seçim Sonuçları

Tekirdağ Hava Durumu

16°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.