Amasya

Yerel Haber
15 Aralık 2016 - 10:51

‘Suluova Okuyor'a Destek Sürüyor

IHA

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kenan Ayaz, Şeker İlkokulu’nda öğrencilerle birlikte kitap okudu.
‘Suluova Okuyor Projesi’ne destek amacıyla okuma kültürünün yerleşmesi ve öğrencilere örmek olabilmek amacıyla her gün okullarda düzenli olarak gerçekleştirilen kitap okuma saatine katılan Kenan Ayaz, kitap okumanın önemi ve yararları üzerine öğrencilerle sohbet etti.
Kendisinin de aynı okulda eğitim gördüğüne değinen Ayaz, “Böylesine güzel ve anlamlı bir proje içerisinde yer almaktan gerçekten çok mutlu oldum. Bu sıralarda, sınıflarda, koridorlarda bir çok güzel anı ve hatıram oldu. Şimdi ışıl ışıl gözleriyle heyecanla bizlere bakan öğrenciler görüyorum. Gelecek adına umudum ve ümitlerim çok fazla. Her yönüyle donanımlı, bilgili ve değerlerine sahip bir nesil yetişiyor inşallah. Kitapta bu süreçte öğrencilerimizin en yakın yol arkadaşı ve rehberi olacaktır” dedi.
Suluova’da öğrencileri, velileri ve toplumun tüm kesimindeki bireyleri kitap okumanın yararları hakkında bilgilendirmek ve kitap okumayı bir yaşam tarzı haline getirmek amacıyla çalıştıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu da desteklerinden ötürü Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ayaz’a teşekkür etti.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.