Gaziantepspor otobüsü kaza yaptı!

Ziraat Türkiye Kupası'nda Kırklarelispor ile karşılaşan Gaziantepspor kafilesi, dönüş yolunda İstanbul'da trafik kazasına karıştı: 4 yaralı...

İSTANBUL (İHA)
27 Aralık 2016 - 19:15 | Son Güncelleme: 27.12.2016 - 23:14 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Anadolu Kulüpleri » Türkiye Kupası » Gaziantepspor otobüsü kaza yaptı!

Gaziantepspor'un takım otobüsüyle beraber 4 aracın Basın Ekspres Yolu üzerinde karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Hızını kesemeyen takım otobüsünün çarptığı servis aracının şoförü Muzaffer Tüp, "Otobüs benim aracıma vurdu. Ben de öndekilere çarptım" dedi.

Zincirleme kaza

Kaza, Basın Ekspres yolu havalimanı istikameti Çobançeşme sapağında, saat 18:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, süratli gelen ve sıkışan trafikte hızını kesemeyen Gaziantepspor'a ait takım otobüsü, önündeki servis aracına çarptı. Çarpmanın şiddeti ve şokuyla frene basamayan servis sürücüsü de önündeki araca çarpınca, 4 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.

4 kişi yaralandı

Kazada 4 kişi yaralanırken, yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kaza sırasında takım otobüsünde Gaziantepsporlu futbolcuların olup olmadığıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

"Gaziantepspor otobüsü benim aracıma vurdu"

Takım otobüsünün çarptığı servis aracının şoförü Muzaffer Tüp, kazanın nasıl meydana geldiğini anlatarak, "Seyir halindeydik. İlk olarak Gaziantepspor takım otobüsü benim aracıma vurdu. Ben de duramadım, öndekilere vurdum. Kazada 4 kişi yaralandı. Yaralıları ambulansla hastaneye götürdüler" diye konuştu. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Öte yandan Gaziantepspor, Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 4. haftasında deplasmanda yaptığı maçta Kırklarelispor'u 4-0 yenmişti.

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 22.10.2017





oy ver
canlı skor
  • Lokomotiv Astana-Maccabi Tel Aviv18:00
  • Villarreal-Slavia Prag22:05
  • Skenderbeu-Partizan22:05
  • Dinamo Kiev-Young Boys22:05
  • Braga-PFC Ludogorets Razgrad22:05
  • Hoffenheim-İstanbul Başakşehir22:05
  • AC Milan-AEK22:05
  • Austria Wien-Rijeka22:05
  • Everton-O. Lyon22:05
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX