12.02.2019 11:35 | Son Güncelleme:

Survivor Atakan kimdir?

Survivor 2019'da bu haftaki eleme adaylarından biri olan Atakan Işıktutan, iddialı kimliğiyle tanınıyor. Aslen Rizeli olan Atakan Işıktutan bu hafta kaybedilen dokunulmazlığın ardından arkadaşları tarafından eleme adayı olarak gösterilmişti. Peki Atakan Işıktutan kimdir?

Atakan Işıktutan, Survivor'da eleme adayları arasında yer alıyordu. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlığı kaybeden ikinci dokunulmazlığı kazanan Türkiye'de oynanan final dokunulmazlığının kaybedilmesi ile bu hafta eleme adayı olarak Survivor Türkiye takımı eleme adaylarını çıkarmak zorunda kaldı.  Atakan, bu hafta elenmedi. Peki Survivor eleme adayları arasında yer alan Atakan Işıktutan kimdir?

ATAKAN IŞIKTUTAN'IN BİYOGRAFİSİ

15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı. 

İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy1