15.04.2019 07:34 | Son Güncelleme:

Survivor'da dokunulmazlığı bu hafta kim kazandı? İletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor'da ekrana gelen yeni bölümleri ile izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Survivor'da haftanın en kritik oyunlarından bir tanesi olan dokunulmazlık oyununun dün akşam ikincisi gerçekleştirildi. Dokunulmazlığı kaybeden takımın konseyde iki aday çıkarıyor ve bu adaylardan biri Survivor macerasına son veriyor. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor'da ilk dokunulmazlığı kazanan Siyah takım, Cumartesi akşamı oynanan erzak ödülünün de sahibi olmuştu. Bu düşünceler ile oyuna bir adım önde çıkan Siyah takım yine kazanmak için elinden geleni ortaya koydu. Beyaz takımın mücadelesi de hafife alınacak türden değildi. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım Siyah takım oldu.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlığı bu hafta Siyah takım kazandı. Cumartesi ve Pazar akşamı oynanan iki oyunu da kazanma başarısı gösteren Siyah takım bu hafta konseyde kimseyi yazmayacak olmanın vermiş olduğu rahatlık ile konseye dahil oldu. Beyaz takım konseyde iki isim çıkarmak zorunda kaldı. Bu isimler ise Tony ve Kyriakos oldu. 

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da 47. yeni bölüm ilk olarak iletişim oyunları ile başladı. Ödülün ailelerle mesajlaşmak olduğu zorlu oyunları erkeklerde Yusuf, kadınlarda ise Seda kazandı. Ödülü kazananlardan Yusuf, ödüle Sabriye ve Atakan'ı götürürken, Seda ise Sude ve Hikmet'i götürdü

SURVİVOR 48. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 2Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy2