20.03.2017 09:55 | Son Güncelleme:

Survivor 2017’de ünlülerde kimler elemeye kaldı? (Adem ve Sabriye arasında ipler kopuyor!)

Survivor'da dün akşam oynanan 2. dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyinde elemeye kalan isimler açıklandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetti. 3. aday olarak Pınar’ın ismi çıkarken, bireysel sembol oyununu kazanan Sabriye ise haftanın son eleme adayı olarak Furkan’ın adını söyledi. Böylece ünlüler takımında bu hafta elemeye Furkan, Şahikan, Sedat ve Pınar kalmış oldu. Survivor 2017’de aralarından su sızmayan Adem ve Sabriye arasında ipler kopuyor!

Survivor'da kritik mücadele. İkinci dokunulmazlık oyunu dün akşam yapıldı. Survivor 2017'de kaybedilen dokunulmazlıklara son vermek isteyen Ünlüler yeni bölümde galibiyet aradı. Survivor 2017’de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetti. Gönüllüler takımı ise üst üste 6 defa dokunulmazlık oyununu kazanarak bir rekora imza attı. Ünlüler takımında haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde bireysel dokunulmazlığı Adem kazanmıştı. Konseyde Cumartesi akşamı Şahika’nın ismi yazılmış, Adem ise ikinci aday olarak Sedat’ın ismini söylemişti.

Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde ise ünlüler takımında konseyde 3. aday olarak Pınar’ın adı yazıldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında bireysel sembol oyununu kazanan Sabriye ise haftanın son eleme adayı olarak Furkan’ın adını söyledi. Böylece ünlüler takımında bu hafta elemeye Furkan, Şahikan, Sedat ve Pınar kalmış oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA NELER OLUYOR?

Dördüncü eleme adayı belirlendi! Sembol sahibinin kararıyla...

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında bireysel sembol oyununu kazanan Sabriye, haftanın son eleme adayı olarak Furkan'ın adını söyledi.

Haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu! Yapılan oylamanın ardından kim aday oldu?

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi. İsmi en çok yazılan Pınar haftanın üçüncü eleme adayı oldu

Dokunulmazlık oyununun kaderini belirleyen mücadelede Sabriye ve Tuğçe karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda Ogeday, çıkardığı isabetli atışla Furkan'ı böyle suya düşürdü.

Dokunulmazlık oyununda Serhat'a karşı yarışan Ogeday, geriden gelerek rakibini yendi.

Survivor’ın bilinmeyenleri “Survivor 8,5”ta ortaya çıkıyor!

"Survivor 8,5” 22 Mart Çarşamba akşamı 20.30’da TV8,5’ta ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yarışmacıların ada hayatıyla ilgili düşünceleri, takım arkadaşları hakkında özel açıklamaları, ekrana yansımayan özel görüntüler ve tüm merak edilen konular “Survivor 8,5”ta ortaya çıkıyor.

Survivor’da eleme konseyi sonrası neler yaşandı? Elenen yarışmacının ardından takım arkadaşları neler konuştu? Eleme hangi takımda nasıl bir etki yarattı?

Tüm bu sorular ve daha fazlası “Survivor 8,5”ta yanıt bulacak.

“Survivor 8,5” 22 Mart Çarşamba akşamı 20.30’da TV8,5’ta.

Survivor ünlüler takımı adada 3 ayrı grup olarak yarışmaya devam ediyor. Survivor’ın ilk günlerinden bu yana dostluk içerisinde olan ve ikili olarak hareket eden Adem ve Sabriye arasında bu defa kavga çıkıyor ve iki isim birbirlerine küsüyor!

SABRİYE VE ADEM'İN KAVGASI

Survivor 2017’nin 21 Mart Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümüne Sabriye ve Adem kavgası damga vuracak. Adem Sabriye’ye isyan ederek “Yazıklar olsun sana. Geldiğim günden beri sana bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldım nankör” diye bağırdı. Kameralar karşısında açıklama yapan Adem “Sabriye için dışlandım bir çok insanı karşıma aldım. İnsan dostuyla düşmanına aynı dili kullanmaz. Sabriye’yi kardeşim olarak gördüm. Ama artık bu kardeşlik bitti” ifadelerini kullandı.

Sabriye ise artık adada tek başına takılacağını söyleyerek “Kimseye ihtiyacım yok kimsenin arkamda durmasına ihtiyacım yok. Bundan sonra yalnız başıma takılmayı düşünüyorum” dedi. Adem ile Sabriye arasındaki kavganın nedeni ise bu akşam yayınlanacak yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0