11.02.2019 07:59 | Son Güncelleme:

Survivor'da yeni kural! Acun Ilıcalı açıkladı...

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İlk dokunulmazlık oyununu Yunan takımı kazanırken; dün akşam yapılan dokunulmazlık oyununu Türk takımı kazandı. Peki sonucu belirleyecek olan dokunulmazlık finalini kim kazandı? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı ve eleme adayları...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta kimler eleme potasında? İşte bu akşam yayınlanacak Survivor 7. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

SURVİVOR'DA YENİ KURAL

Acun Ilıcalı yeni kuralı açıkladı. Bir takımdaki erkek ya da kadın sayısı karşı cinsin sayısından ikiden fazla olamayacak. Bu yüzden eleme yaparken bu kuralı kullanacağız. Böylece oyunlardaki sayısal denge bozulmayacak.

SURVİVOR 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Cumartesi günü yapılan ilk dokunulmazlık oyununu Yunan takımı kazanmıştı. Dün akşam yapılan ikinci dokunulmazlık oyununu ise Türkiye kazandı.

Dokunulmazlık finali için üçer yarışmacı seçildi. Kazanan Yunan takımı oldu. Bu hafta eleme adayları Türk takımından çıktı.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Kızlarda Sude bireysel dokunulmazlığı alırken; erkeklerde Bora oldu.

Konseyde adı en fazla yazılankişi Kader oldu. Sude ise Okay'ın adını verdi. Üçüncü eleme adayı ise Atakan oldu.

 

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy6