15.04.2016 00:46 | Son Güncelleme:

Survivor'da kim diskalifiye edildi? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da dün akşam kim diskalifiye oldu? Survivor'da Semih ile Zafer kavgası ile ilgili önemli karar verildi. Acun Ilıcalı'nın dün akşam Survivor'da son bölümde yaşanan kavgayla ilgili ne karar vereceği merakla bekleniyordu. Zafer ve Semih arasındaki yaşanan kriz nasıl sonuçlandı? Peki dokunulmazlığı kim kazandı ve kimin adı yazıldı? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor'da sular durulmuyor. Survivor dün akşam tarihi bölümlerinden birini yaşadı. Survivor'da kimin diskalifiye olacağı günlerden beri merak ediliyordu. Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da Zafer ve Semih arasındaki yaşanan kriz gündeme bomba gibi düştü. Survivor’da yaşanan olayda, görüntülere bakarak kimin haklı kimin haksız olduğuna karar veren Acun Ilıcalı, Zafer Mete’nin diskalifiye olduğunu açıkladı.

Survivor adasında Zafer ile Semih Öztürk arasında en başından beri bir gerilim vardı. Bu gerilim küçük körüklemelerde hemen alev alıyordu ve birilerinin araya girmesi ile yatışıyordu.

Survivor’a damga vuran ve Zafer’in elenmesiyle sonuçlanan Semih – Zafer kavgası sonrasında Acun Ilıcalı Semih’in bundan sonra Ünlüler takımında yer alacağını açıkladı. Bu şok karardan sonra yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bundan sonra kesin olarak Gönüllüler takımında yer alan Semih, Ünlüler takımına geçerek yarışmaya burada devam edecek.

Survivor'da eleme adayı kim?

Geçen haftaki en ilginç konsey olan Ünlüler konseyinde üç eleme adayı çıkmış ve elenen isim Mehmet olmuştu. Gönüllülerde Semih Öztürk ayrılınca Gizem Kerimoğlu tek başına kaldı. 

Survivor ada konseyinde Gizem Kerimoğlu Damla’nın ismini yazdı. Geri kalan beş isim ise yani Damla, Serkay, Gizem Memiç, Efecan ve İbrahim Giydirir Gizem Kerimoğlu’nu yazdı. Survivor 17 Nisan 2016 eleme adayı kim oldu sorusu yanıt buldu artık ve Gönüllülerde Gizem Kerimoğlu eleme adayı oldu.

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

Ddokunulmazlık oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Daha ilk oyundan anlaşıldı ki mücadeleler çekişmeli geçecekti. Yarışmacılar bir düzenek üzerinde ellerinde tuttukları yastıklarla birbirlerini düşürmeye çalıştı ve iki kez havuza düşen sayıyı kaybedecekti. İki takım da yarışmaya iyi başladı ve bir sayı Gönüllüler bir sayı Ünlüler alıyordu.

 Ünlüler takımında yer alan Semih Öztürk 3 oyuna çıktı ve 3 oyunu da kaybetti.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu yanıt buldu artık. Durum 8-8 iken Yattara ve İbrahim karşılaştı, ancak oyun esnasında İbrahim’in omzu çıkınca Serkay oynamak zorunda kaldı.

Yattara büyük bir beceri ve güçle Serkay’ı devirmeyi başardı ve dokunulmazlığı ünlülere getirdi.

 

SURVİVOR'DA BÜYÜK ŞOK ZAFER METE DİSKALİFİYE EDİLDİ

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

ACUN ILICALI ALINAN KARARI AÇIKLADI İŞTE O ANLAR İZLE

SURVİVOR 2016 46. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI - TIKLA İZLE

SEMİH VE ZAFER KAVGASI

Semih ve Zafer en son dolma ödülü kaybedilince kavga etmişlerdi. O kavgada Semih Öztürk, Zafer için "ya kova düşürür ya ipi elinden kaçırır elenip gideceksin" demişti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

SEMİH VE ZAFER ARASINDA NELER YAŞANDI TIKLA İZLE

SOPAYI YİYİP GİDECEKSİN

Zafer Mete ise buna sinirlenip "Senin de ağzınla burnun yer değiştirecek sopayı yeyip gideceksin" sözleriyle tartışmayı alevlendirmişti.

Survivor'da yaşanan olayda, görüntülere bakarak kimin haklı kimin haksız olduğuna karar veren Acun Ilıcalı, Zafer Mete'nin diskalifiye olduğunu açıkladı.


Acun Ilıcalı, Semih- Zafer arasındaki olayın kamera görüntüleri olduğunu daha önce açıklamıştı. Adadaki ekip Semih-Zafer kavgasının her anını kayda aldı. Haliyle bu görüntüler büyük merak konusu oldu. Survivor'da Semih-Zafer kavgasının görüntülerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı'nın vermiş olduğu kararla yayınlanan görüntüler izleyenleri şaşırttı.

SURVİVOR SON BÖLÜM TIKLA İZLE


ZAFER METE SEMİH ÖZTÜRK'ÜN BOĞAZINI SIKMIŞ

Survivor adasında Semih ve Zafer'i diskalifiye olmanın eşiğine getiren kavga salı günü eleme konseyine 2 saat kala patlak vermiş. İddialara göre kavga sırasında Zafer Mete üstüne yürüyen Semih Öztürk'ün boğazını sıkmış. Survivor dedikodularına göre Semih ve Zafer kavgası şöyle olmuş;

Dolma ödülü kaybedilip adaya dönüldüğünde Zafer ve Semih arasında laf atışması başlamış. Semih Öztürk'ün 'zayıfsın eleneceksin' göndermelerine Zafer de karşılık vermiş. Bu sırada ikili arasındaki sözlü atışma giderek daha çok kızışmış. O anda Zafer sinirlerine hakim olamayıp elindeki hindistan cevizini Semih Öztürk'e fırlatmış. Semih Öztürk de Zafer Mete'nin üstüne yürümüş. Zafer de kendisine saldıran Semih Öztürk'ün gırlağına sarılmış. Serkay ve Efecan son anda araya girmişler ve daha vahim şeyler olmadan ikiliyi ayırmışlar.

SURVİVOR'DA ZAFER 'DİSKALİFİYE' SEMİH 'ÜNLÜ' OLDU 

Survivor'da Zafer ve Semih arasında yaşanan kavganın ardından nihai karar dün akşam verildi

Survivor'da Zafer ve Semih arasında yaşanan kavganın ardından dün akşam ada konseyi toplandı! Yapılan konseyde son karar verildi. Acun Ilıcalı, Zafer'in davranışlarının ada güvenliğini tehdit ettiği ve risk gördükleri için Zafer'in Survivor'dan diskalifiye edildiğini açıkladı. Survivor Semih de bundan sonra Ünlüler takımında yarışacak.

SEMİH ZAFER KAVGASI NEDİR? ACUN ILICALI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı Semih Öztürk ve Zafer Mete hakkındaki gelişmeleri şöyle açıkladı;
-"Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil'.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Haftanın elenen ismi Mehmet Özyay ise adadan veda etmeden önce önemli açıklamalarda bulundu. Survivor'da bu hafta ilk eleme adaylarından olan Tuğba Özay, SMS oylamasında birinci olunca adaylığı düştü ve birinci olan Tuğba Özay ile ikinci olan Ezgi Avcı birer isim söyledi. İlk eleme adaylarından olan Yunus Günçe'nin yanına aday olarak Tuğba Özay Mehmet'i, Ezgi Avcı ise Nagihan'ı çıkardı. SMS oylaması sonuçlarına göre en az oyu alan Mehmet adaya veda etti.

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor 2016'dan elenen son isim ünlüler takımına sonradan katılan Mehmet Özyay oldu. Adanın en enerjik isimlerinden biri olan Survivor Mehmet, adada yaşananları ve elenmesindeki nedeni ilk kez açıkladı.

'Burası Survivor burada sürekli kırgınlıklar' olur diyen Mehmet, Atakan'ın bir sözüne çok darıldığını da ilk kez açıkladı. Sık sık Atakan'ın ayak işlerine bakıyor iddialarına maruz kalan Mehmet, bu imalara çok bozulduğunu ortada asla böyle bir şeyin olmadığını üstüne basa basa söyledi.

İşte Mehmet'in elendikten sonraki ilk sözleri...

"Bugünkü konsey çok tuhaftı beklemezdim böyle bir şey. Ortada Yunus'la Tuğba vardı. Olaylar çok tuhaf gelişti. Burası Survivor bundan sonrada hayat devam eder.

10 hafta çok cabuk geçti. İlk zamanlar açlık çok zor geldi ama zamanla ona da alıştım. Keşke birleşme partisini görseydim. Survivor'da olduğum sürece çok şeyin değerini anladım. En başta yemeğin değerini anladım.

ATAKAN'A ÇOK DARILMIŞTIM

Açıkcasını söyleyeyim herkes birbirine burada darılır, kırılır ama hakını helal eder. Mesela ben Atakan'a çok darılmıştım. Bana 'Adadaki en zayıf isim sensin' demişti. Daha sonra Yılmaz ile Tuğba ile de kavga ettim. Survivor biter arkasından ne günlerdi deriz.

İlk başladığımda Survivor'da oyun alamıyordum sonra başladım performansımı göstermeye ama kısmet değilmiş."
 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5