10.04.2016 23:41 | Son Güncelleme:

Survivor 2016’da elemeye kimler kaldı, dokunulmazlık kimin? - İzle

TV 8'de ekrana gelen Acun Ilıcalı'nın sunumunu yaptığı Survivor 2016 nefes kesmeye kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan dolu yarışmalarıyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Survivor 2016'da dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Peki Survivor 2016’da elemeye kimler kaldı, dokunulmazlık kimin? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor 2016’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında elemeye çıkan isimler belli oldu. Ünlüler yarışmacıları eleme için bir arkadaşlarının adını yazdı. Diğer ismi bireysel dokunulmazlık yarışmasını kazanan Atakan oldu.Ünlüler yapılan oylama sonucu Tuğba’nın ismini söyledi. Tuğba ile birlikte gidecek bir diğer ismi Atakan söyledi. Atakan, Yunus’un adını söyledi. Survivor’da elemeye Tuğba ve Yunus kaldı.

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor’da son ismi SMS oylamasında birinci olan yarışmacı söyleyecek. Geçen hafta Yılmaz Morgül'ün vedasını yaşayan Ünlüler takımı bu haftaki dokunulmazlık oyununu da kaybetti ve konseyde elenmek üzere aralarından iki ismi çıkardı.

Dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde toplanan Ünlüler takımı aralarında yaptıkları oylama sonucu ilk aday olarak Tuğba Özay'ı çıkardı. Tuğba Özay'ın açıklamaları sonrası bireysel dokunulmaz olan Avatar Atakan da ikinci aday olarak Yunus Günçe'nin ismini söyledi. Böylelikle Tuğba ve Yunus elenmek üzere ismi çıkan ilk iki yarışmacı oldu.

Sosyal medyada ise şu yorumlar yapıldı:SURVİVOR'DA NELER OLUYOR?

Aralarından Yılmaz Morgül’ü gönderdikten sonra silkelenip kendine gelen ve son oyunlarda Gönüllüler’i mağlup etmeyi başaran Ünlüler takımı 10 Nisan dokunulmazlık oyununa oldukça moralli başladı. Nagihan, Yunus Günçe ve Yattara’nın üst üste sayılarla 4-2 öne geçmeyi başaran Ünlüler takımındaki zayıf halka 10 nisan dokunulmazlık oyununda Atakan oldu. Atakan oynadığı 3 oyunu da kaybetti.

10 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununa gönüllüler takımı nerdeyse 1-0 yenik çıkıyordu. Çünkü hem Damla sakattı, hem de Gizem Kerimoğlu ve Semih Öztürk prensipleri gereği dokunulmazlık oyununda oynamıyorlardı. Beş kişiyle mücadele eden Gönüllüler takımında Efecan, Serkay, İbrahim Giydirir, Gizem Memiç ve Zafer oynadı. Zafer’in kötü oyunu Ünlüler’in açık ara öne geçmesinde etken oldu. Gönüllüler takımının göze çarpan tek ismi ise Serkay oldu. Serkay iki defa Yattara’yı birer kez de Mehmet ve Atakan’ı mağlup ederek çıktığı 4 karşılaşmadan da galip ayrıldı ve 10 Nisan dokunulmazlık oyununda skoru 9-9 eşitlemeyi başardı.

Gönüllülerde tek kız Gizem Memiç olduğu için ve en iyi Serkay olduğu için ikisi birlikte, Yattara ve Nagihan’ın karşısına çıktı. Nagihan’ın Gizem Memiç’ten önce bayrağı kaldırdığı parkurda kazananın kim olacağı büyük heyecanla bekleniyordu.  10 Nisan dokunulmazlık oyununu Survivor’da kazanan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı geriden gelip zor da olsa 10-9 kazanmayı başardı ve Serkay müthiş bir istek ve beceriyle kazanmayı bildi. Serkay 10 Nisan dokunulmazlık oyununa damga vurdu.

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nihal'den Semih itirafı

Geçtiğimiz haftalarda Survivor'a veda eden Nihal Candan, İstanbul'a döner dönmez ayağının tozuyla Magazin 8 Ekstra'ya çok özel açıklamalar yaptı. Nihal Candan 'Elenmeyip adada kalsaydı, Semih'le ortak hareket eder miydi' yönündeki soruya "Semih ve Gizem Kerimoğlu ile aynı yolda yürüme ihtimalim yok. Onlarla aynı bakış açısına sahip değiliz" diye yanıt verdi. Nihal, Semih'le ortak noktası olmadığını söylemesine rağmen şaşırtıcı bir de itirafta bulundu. 

Ödül oyunu sırasında Zafer ve Semih arasında büyük gerginlik yaşandı. Daha sonra Gizem Memiç ve Gizem Kerimoğlu'da tartışmaya dahil oldu.

Ünlüler ve Gönüllüler hayranlarında gelen videolu mesaj ödülü için kıyasıya mücadele ettiler. Kıran kırana geçen ödül oyunu sonrasında ödülü kazanan takım ünlüler oldu.

Atakan, takım arkadaşlarının kendisinden şüphe etmesinden dolayı üzgünlüğünü dile getirdi.
Renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla “Survivor 2016” 11 Nisan Pazartesi 20.00’de TV8’de.

Yayın Tarihi: 11 Nisan Pazartesi
Yayın Saati : 20.00 

SURVİVOR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan "Sole Survivor" (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992'de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur.
 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5