Kayseri

Yerel Haber
28 Nisan 2015 - 15:52

TABATA KAYSERİ’DE

IHA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş., egzersiz stili olan Tabata’yı üyeleri ile buluşturacak.
Egzersiz stili Tabata hakkında bilgiler veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Spor Tesisleri Koordinatörü Ali Yeşiltaş, “Bildiğiniz gibi Kayseri Büyükşehir Belediyesi sosyal sorumluluk çerçevesinde şehrin değişik bölgelerinde fitness salonları çalıştırmaktadır. Bu fitness salonlarında toplamda hazır 4 bin üyeye hizmet vermekteyiz. Türkiye ve dünyadaki yeniliklerden haberdar olup kendi tesislerimizde üyelerimize değişik egzersizler vermekteyiz. Birazdan da yeni egzersiz stili olan Tabata eğitimini üyelerimizle buluşturmak istedik. Tabata eğitimi müzik eşliğinde 20 saniye müzikle egzersiz yapılıyor. Daha sonra yine 10 saniye müzikle dinlenmeye geçiliyor. Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini bundan sonra da sürdürerek devam ettirecektir" diye konuştu.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş.’de spor eğitmeni Faruk Zengin ise, “Tabata yüksek yoğunluk egzersizidir. Tabata’nın en güzel yanı kendine has müzik sisteminin olmasıdır. Burada üyelerimiz 20 saniye egzersiz, 10 saniye dinlenme anında farklı setlere müzkle geçiş yaparlar. Tabata sisteminin faydaları ise kilo verdirir. Yağ yakımını hızlandırır. Motivasyon ve özgüven kazandırır. Çok hızlı bir şekilde forma girmemizi sağlar. Kayseri Büyükşehir Belediyesi spor Etkinlikleri A.Ş. olarak bunun eğitimlerini vermeye devam ediyoruz" dedi.

KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

11°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.