Teknoloji
27.06.2016 - 16:13 | Son Güncelleme: 05.07.2016-16:13

Tank Oyununa Özel Doğum Günü Hediyesi

Pastaları mumları hazırlayın çünkü World of Tanks Blitz çok yakında iki yaşını dolduracak (ah zaman ne çabuk geçiyor, ne çabuk büyüyorlar)! Bu iki yılda Blitz, tank savaşlarını iOS, Android, Windows 10 ve Mac olmak üzere dört platforma taşıyarak platformlar arası oynanış desteği veren ilk free-to-play oyunlardan biri olmayı başardı. Şimdiye dek 55 milyondan fazla oyuncu, […]

Sitene Ekle
Tank Oyununa Özel Doğum Günü Hediyesi

Pastaları mumları hazırlayın çünkü World of Tanks Blitz çok yakında iki yaşını dolduracak (ah zaman ne çabuk geçiyor, ne çabuk büyüyorlar)! Bu iki yılda Blitz, tank savaşlarını iOS, Android, Windows 10 ve Mac olmak üzere dört platforma taşıyarak platformlar arası oynanış desteği veren ilk free-to-play oyunlardan biri olmayı başardı.

Şimdiye dek 55 milyondan fazla oyuncu, mobil dünyanın en görkemli tanklarını parmaklarında oynattı. Oyunda 590 milyondan fazla savaş yapılırken, 5.6 milyar tank da bu savaşlarda hurdaya çıktı. Oyuncular kolektif olarak oyunda toplam 4390 yıl geçirdiler

Kutlamalar boyunca herkesi özel doğum günü görevleri bekliyor. Oyunda kazandığınız ilk zafer 5 katı deneyim puanı getirirken oyun içi altın hediyeleri de sizleri bekliyor olacak. Ayrıca oyunda ilk zaferini kazananları kısıtlı bir süre için Premium hesap fırsatı da cabası.

 


Yorum Yazın
Gönder
Hangisi doğal afet değildir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX