Sinema

12.07.2017 - 11:15 | Son Güncelleme: 12.07.2017-11:28

Tarantino yine bir cinayet filmiyle geliyor

Sinemaya kattığı özgün ve sert yorumla adından sıkça söz ettiren Quentin Tarantino, Charles Manson cinayetlerini konu alacak yeni filmi için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’la görüşüyor!

Sitene Ekle

Son olarak The Hateful Eight isimli filmiyle karşımıza çıkan  Quentin Tarantino’nun yeni uzun metrajıyla ilgili ilk haberler geldi. Manson Ailesi’ni ve cinayetlerini konu edecek bir film için kolları sıvayan Tarantino, başroller için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’la görüştüğü ortaya çıktı.

Tarantino tarafından yazılan senaryonun, Manson’lar tarafından öldürülen ve aynı zaman Roman Polanski’nin de eşi olan Sharon Tate’i merkezine aldığı konuşuluyor. Söz konusu karakteri de Jennifer Lawrence’ın canlandırması gündemde. Aynı karakter için Margot Robbie’nin de ismi geçiyor.

Yönetmenin önceki filmlerinde olduğu gibi bir kez daha Harvey ve Bob Weinstein’la çalışacağı yeni projesi, şimdiye dek çektiği ve gerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olacak gibi gözüküyor. Filmin başrolü için ismi geçen oyunculardan Brad Pitt’le daha önce Inglorious Basterds filminde birlikte çalışan Tarantino, yeni filmini önümüzdeki yılın yaz aylarında çekmeyi planlıyor. Usta yönetmen The Hateful Eight‘in ardından verdiği röportajlarda iki uzun metraj film daha çekip emekliye ayrılmak istediğini açıklamıştı.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Sütten yapılan bir çeşit maya olan içecek hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX