09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-1:30 A-A+

Tarihi yalıda iyilik gecesi

Rıhtım Karaköy Lions Kulübü, Sait Halim Paşa Yalısı’nda özel bir yardım gecesi düzenledi.‘Nerede bir ihtiyaç var, orada Lionslar var’ sözünden hareket eden Uluslararası Lions 118T Yönetim Çevresi Federasyonu, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Federasyon bünyesinde yer alan Rıhtım Karaköy Lions Kulübü üyeleri, Çocuk Kanseri Aile Evi Yapımı Projesi’ne destek vermek için önceki akşam Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda görkemli bir organizasyon düzenledi. Tuba Tengiz Yılmaz’la Rıhtım Karaköy Lions Kulübü Başkanı Ayfer Gümrük’ün ev sahipliğindeki geceye, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. 

Kokteylle başlayan etkinlikte sahneye çıkan Burak Kut, davetlileri eğlendirdi. Devrim Erbil, Mualla Şahin, Joseph Budak ve Ayfer Gümrük&Star Fur ürünleri açık arttırmaya çıkarılarak, ‘Bir Tuğla da Sen Koy’ projesine destek verildi. Gecenin finalinde Mehmet Köymen’in ‘Infinity Sea 2018 Spring-Summer Haute Couture’ isimli koleksiyonu için defile de düzenlendi.

Etiketler
Bilgi YarışmasıBatmanın en azılı düşmanı kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.