01.01.2018 - 10:44 | Son Güncelleme: 01.01.2018-11:15 A-A+

'Tarık Akan'a aşkımı kitapta yazacağım'

Usta sanatçı Emel Sayın, yılbaşında sahne alacağı Kıbrıs'a giderken Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi.

'Tarık Akan'a aşkımı kitapta yazacağım'

SEÇKİN ŞENVARDAR

Yeni yılda yeniden doğmuş gibi heyecanlandığını belirten Emel Sayın, "Yılbaşında Kıbrıs'ta olacağım. Yılbaşı insanı motive ediyor, yeni bir hayat başlıyormuş gibi düşünüyorsun, yeni kararlar almaya yönlendiriyor" dedi.

Yılbaşında sahneye çıkacak şarkıcıların aldığı ücretlerin inandırıcı olmadığını dile getiren Sayın, "Ben inanmıyorum, her sene oluyor bu. Keşke öyle olsa" şeklinde konuştu.

Geçen yıl hayatını kaybeden Tarık Akan'a olan aşkını itiraf eden usta sanatçı, "Tarık Akan'la o dönem evlenmeyi düşünmediniz mi?" sorusuna, gülerek, "Karıştırmayın şimdi oraları, kitap geliyor kitap. Yazmaya başladım şimdi burada hepsini anlatırsam olmaz. Bazı şeyler kitaba kalsın" cevabını verdi.

Emel Sayın, müzikal projesi ve müzik programı teklifi aldığını ve bunları değerlendireceğini sözlerine ekledi.
Sayın, Kıbrıs'taki Ercan Havalimanı'nda ise otel yönetimim kendisi için tuttuğu Noel Baba kostümü giyen bando takımının, 'Mavi Boncuk' şarkısını çalarak karşılandı. O anı instagram hesabından paylaşan sanatçı, "Karşılama sürprizine bayıldım" diyerek otel yönetimine teşekkür etti.  

Bilgi YarışmasıEski adı Seylan olan, Hint Okyanusu'nda yemyeşil bir çay adası ülke hangisidir ?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.